Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Rusya’dan gündeme bomba gibi düşen iddia! ‘Koronavirüs insan yapımı ve ABD’nin parmağı var’

Tüm dünygüni etkisi altına alan, insan hayatını ve küresel ekonomiyi baltalayan koronavirüs salgınıyla ilgili Rusya Silahlı Kuvvetleri Radyasyon, Kimyasal ve Biyolojik Savunma Kuvvetleri Komutanı Igor Kirillov, ABD’yi suçladı.

ss

‘ABD’NİN PARMAĞI OLABİLİR’

Koronavirüs salgınının ortaya çıkmasında ABD’nin parmağının olabileceğini söyleyen Kirillov, “ABD Uluslararası Kalkınma Ajansı’nın, yeni koronavirüsün ortaya çıkmasında rol oynaması ihtimalini değerlendiriyoruz. Ajans, 2009’dan beri yeni koronavirüs türlerini inceleyen Predict programını finanse ediyor” ifadelerini kullanarak, ABD merkezli “Metabiota” şirketinin Ukrayna’daki bu tür çalışmalarda da görev ettiğını hatırlattı.

dd

ABD’li yetkililerin daha önce bu gibi çalışmaları sürekli olarak itiraf ettiğini savunan Kirillov, “ABD yönetiminin dar hedefli biyolojik çalışmaları göz önüne edildiğında ve bu tür duyurular bizi yeni korona virüs pandemisinin nedenlerine ve ABD askeri biyologlarının korona virüsün ortaya çıkması ve ygünilmasındaki rolüne yeniden bakmaya neden oluyor” dedi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'yi hedefe koyup tüm köprüleri attılar! ABD’yi hedefe koyup hepsini kapsayan köprüleri attılar!
ABD’de maymun çiçeği virüsü alarmı! Acil durum ilan edildiABD’de maymun çiçeği virüsü alarmı! Acil durum ilan edildi
Türkiye'nin konuştuğu yayınevinden iddialara dikkat çeken yanıt!Türkiye’nin meseleştuğu ygüninevinden iddialara dikkat çeken yanıt!