Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Rusya’dan Zaporijya Nükleer Santrali duyurusı! ‘Feci en yeniuçlara yol açabilir’

Rusya’nın Ukrayna’ya 24 Şubat’ta start verttığı askeri müdahalesi devam ediyor. Gözler, Ukrayna’da bulunan ve Rusya’nın kontrolünde olan Zaporijya Nükleer Santrali ile ilgili gelişmelere çevrildi. Hafta en yeniu, Zaporijya Nükleer Santrali’nin faaliyetlerinin tamamen durduğu havadisi gelmişti.

640x480

RUSYA’DAN AÇIKLAMA: FECİ SONUÇLARA YOL AÇABİLİR

Santral ile ilgili Rusya’dan yeni bir duyuru geldi. Ukrayna’nın settirılarının durması gerektiğini belirten Kremlin Sözcüsü Peskov, Ukrayna ordusunun settirılarının feci en yeniuçlara yol açabileceği dikkatsında bulundu.

İşte Peskov’un o duyurusı:

“Askerlerimizin Zaporijya Nükleer Santrali’nden çekilmeleri şu anda söz meselesu değil. Şu anda esas olan, Ukrayna tarafını, santraldeki tesislere yönelik barbarca settirılarını durdurması meselesunda ikna etmek gerektiğidir. Zira bu settirılar, çok üzücü ve feci en yeniuçlara yol açabilir.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsveç'te seçim! Birinci çıkan parti belli olduİsveç’te seçim! Birinci çıkan parti belli oldu
İstanbul'da AVM'de silahlı kavga! Yaralılar varİstanbul’da AVM’de silahlı kavga! Yaralılar var
İki aile arasındaki ‘kız isteme’ kavgası sonrası ortalık karıştı! Mahallenin elektriği kesildi... Çok sayıda yaralı varİki aile arasındaki ‘kız isteme’ kavgası devamındası ortalık karıştı! Mahallenin elektriği kesildi… Çok szamanıda yaralı var