Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sağanak geliyor, fırtına bekleniyor! İstanbullular dikkat: Meteoroloji’den ve Prof. Dr. Şen’den duyuru geldi

Kışın ilk güninın ortalarına doğru buz gibilar etkini göstermeye start verdı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, aralarında İstanbul’un da bulunduğu birçok bölge için yağmur ve sağanak yağış duyurusını paylaştı. Öte yandan iç kesimlerde pus ve konum konum sis görülebileceği öngörüsü de belirtildi. Meteoroloji bilirkişiı Prof. Dr. Orhan Şen de İstanbul’da yağış duyurusı uyguladı. Hava durumuna ilişkin ayrıntılar şu şekilde…

İSTANBUL’UN KARADENİZ KIYILARINDA SAĞANAK YAĞIŞ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan en yeni değerlendirmelere göre: ülkemizin batı ve kuzey kesimlerinin parçalı, konum konum çok bulutlu, Orta Karadeniz kıyıları ile Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale ve İstanbul’un Karadeniz kıyılarının yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği olabilite ediliyor.

aseras

PUS VE SİS GÖRÜLEBİLİR

İç ve kuzey kesimlerde sabah ve gece saatlerinde pus, konum konum sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIKLARI

Hava hava koşullarılığında önemli bir değişiklik olmayacağı, Ege ve Karadeniz’de mevsim normalleri civarında, diğer konumlerde normallerin 2-4 derece üzerinde seyretmeye devam edeceği olabilite ediliyor.

KUZEY EGE’DE FIRTINA

Rüzgarın genellikle kuzey ve doğulu yönlerden hafif, ara sıra orta etkilite, Kuzey Ege kıyılarında konum konum etkilili (40-60 km/sa) esmesi bekleniyor.

Öte yandan Kuzey Ege’de fırtına; Batı Karadeniz ve Marmara’da fırtınamsı rüzgar bekleniyor.

PROF. DR. ŞEN’DEN AÇIKLAMA

Prof. Dr. Orhan Şen ise sosyal medya hesabından uyguladığı paylaşımla hava durumuna ilişkin değerlendirmesini paylaştı. Şen’in paylaşımı şu şekilde:

“Bugün Trakya ve çanakkale çevresi yağışlı. Yağış öğlen istanbulun batı ve kuzeyınde. Diğer bölgelerde yağış yok. Sıcaklık ort üzerinde devam ediyor. İstanbul 19 C”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Merak edilen sonuçlar açıklandıMerak edilen en yeniuçlar açıklandı
Birbirlerine girmelerine ramak kaldı! Birbirlerine girmelerine ramak ketti! “Ağır en yeniuçları olacak”
2 lira yüzünden tartıştı, Rus turistin attığı yumrukla öldü2 lira yüzünden tartıştı, Rus turistin attığı yumrukla öldü