Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan atama duyurusı! Bir günde iki bin kişi…

Bakan Koca, sosyal medya hesabından uyguladığı paylaşımda, şu ifadelere konum verdi:

“3. dönem atama kurası ile Bakanlığımızda görev almak isteyen doktor, bilirkişi doktor ve bilirkişi diş doktorları için talep alımı ‘http://pbs.saglik.gov.tr’den dün akşam start verdı. Szamanı, sadece 1 gün içinde 2 bini geçmiş durumda ve önümüzde bir 7 gün daha var!”

Bakan Koca, 22 Eylül’de yapılan Kabine Toplantısı’nın ardından gazetecilere uyguladığı duyuruda, sağlıkta “Beyaz Reform” ile adaletin ve her emeğin karşılığının olduğu bir dönemi start verttıklarının altını çizerek, “Kamuya geçişlerin daha fazla olduğunu hep birlikte göreceğiz. Kamuda çalışmanın avantajlı olduğunu herkes görecek. Çok yakında bunu göreceğiz. 1-2 aydan bahsediyorum.” ifadelerini kullanmıştı. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na tepki! "Cumhurbaşkanı adayı olmak için..."Soylu’dan Kılıçdaroğlu’na tepki! “Cumhurbaşkanı adzamanı olmak için…”
85 yaşındaki gurbetçi hayatının şokunu yaşadı! 3 milyon lirası uçtu...85 yaşındaki gurbetçi hayatının şokunu yaşadı! 3 milyon lirası uçtu…
Korkmaz Karaca Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyeliği ve AK Parti'den istifa ettiKorkmaz Karaca Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyeliği ve AK Parti’den istifa etti