Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Şanlıurfa’nın Suriye sınırında korkunç olay! 2 kız çocuğu ölü bulundu…

Şanlıurfa’da 2 kız çocuğunun gölette ölü olarak bulunması devamındasında harekete geçildi. Olay, akşam saatlerinde Akçakale’nin Telabyad sınır duvarının bulunduğu Hürriyet Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, aynı mahallede oturan ve oyun oynamak için evlerinden çıkan Irmak Kaymaz ile Suriye uyruklu Vaad İllen’in, akşam eve dönmemesi üzerine yakınları aramaya işe koyuldı.

2

Akçakale Belediyesi hoparlöründen endişe ilanı verilen çocukları bulmak için seferber olan yakınları, çocukları, sınırın sıfır noktasındaki yağmur sularından oluşmuş suni gölette hareketsiz şekilde buldu. Sudan çıkarılan çocuklar, olay konuminde yapılan suni teneffüsün ardından ktopladırıldıkları Akçakale Devlet Hastanesinde hepsi müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ortalık can pazarına dönüşmüştü! İmamoğlu metrobüs kazasının nedenini açıkladı... Korkunç detaylar: Ortalık can pazarına dönüşmüştü! İmamoğlu metrobüs kazasının nedenini açıkladı… Korkunç detaylar: “Her konum kan içerisindeydi, çığlık atarak dışarı olduk”
Kılıçdaroğlu'ndan net mesaj: Gözünün yaşına bakmamKılıçdaroğlu’ndan net mesaj: Gözünün yaşına bakmam
Erdoğan'dan 'Yunanistan'a bir askeri operasyon mu hazırlanıyor?' sorusuna yanıt! Erdoğan’dan ‘Yunanistan’a bir askeri operasyon mu hazırlanıyor?’ sorusuna yanıt!