Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Şarkıcı Kiesza proteze ihtiyaç duyanlar için NFT projesini destekleyecek

Kanadalı şarkıcı Kiesza, NFT pazar konumi Portion iş birliğinde proteze ihtiyacı olan hastalara fon sağlamak için MetaMoves adlı NFT projesini destekleyecek.

Cointelegraph’a konuşan Kiesza, kaza geçiren biri olarak uzvunu kaybedenler ile empati kurabildiğini söyledi:

“Yaptığımız her şeyin temelinde hareketler bulunuyor, çünkü insanların kişiliğinde oynadıkları merkezi rolü anlıyoruz. […] Biz uzvunuzu kaybetmenin, kaynak eksikliğinin mental ve fiziksel zorluklarının ne derece dayanılamaz olduğunu buna rağmen hayal edebilirsiniz.”

Şarkıcı Web3’ün insanlara yardım edebileceğine inanıyor. Kiesza, hareket edebilme yetisini yeniden kazanmanın da en yeni derece önemli olduğunu ve MetaMoves’un misyonuna uyduğunu ekledi.

Ne var ki, iyi niyetlerle start vertılan ve popüler bir şarkıcı tarafından desteklenen projenin açık artırmasında verilen en yüksek teklif yalnızca 0,5 Ether (ETH), yani 1.000 birim civarı oldu.

Portion CEO’su Jaen yeni Rosenstein, paranın 3D protezler konusunda uzmanlanmış MediPrint adlı vakfa bağışlanacağını açıkladı. 0,5 ETH ise Cuco adlı bir köpek ve Jesus adlı genç bir adam için kullanılacak.