Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Şaşkına çeviren görüntü! Yanlarında sara nöbeti geçiren kişiye ettirmadılar, okey oynamaya devam ettiler

Bursa’nın Çınarönü Mahallesi’nde bulunan bir kıraathanede oturan sara hastası adam, bir anda nöbet geçirdi. Hasta adamın yardımına hemen kıraathanedekiler koşarak durumu sağlık ekiplerine bildirdiler. Olay konumine gelen sağlık ekipleri, nöbet geçiren adama müdahale ederken kıraathanede bulunan çaycı çay dağıtımına devam etti. Bazı masada vatandaşlar da bu duruma ettirış etmeden okey oynadı.

AW650487_04

Nöbet geçiren adam sağlık ekiplerinin olay konumine onayladığı ilk müdahalesinin ardından Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kettirıldı. Adamın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

O anları görüntüleyen Muhsin Türker, ‘Dün kıraathanede üzücü bir olay yaşandı. Kafa dağıtmak için çzamanımızı içip okeyimizi oynuyorduk. Sara hastası olduğunu daha zaman en yeniradan öğrendiğimiz bir ağabeyimiz nöbet geçirdi. Biz hemen ağbimizin yanına giderek ilk müdahalede bulunmak istedik. Su verdik ama, ilk yardım tecrübemiz olmadığı için hemen sağlık ekiplerine bilgi verdik. Sağlık ekipleri geldi, müdahalede bulundu. O esnada bazıları okey oynuyordu, bazıları ıstakalarını çevirmiş hastanın gitmesini bekliyordu. Çaycı çay dağıtımına devam ediyordu. Çok şükür durumu iyiymiş. Bugün kıraathaneye geldi çzamanını içti gitti.” diye meseleştu.

AW650487_01

Kıraathane sahibi ise olzamanı görünce 112’den yardım istediğini özüsinin vatandaşlık görevini onayladığını ifade etti.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yer: İstanbul! Ev sahibi ve kiracı birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndüYer: İstanbul! Ev sahibi ve kiracı birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü
Sınav günü polise verdiği cevap yürekleri burkmuştu! Sınav günü polise verdiği cevap yürekleri burkmuştu! “Annem…”
550 bin kişiye askerlik affı geliyor550 bin kişiye askerlik affı geliyor