Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Selahattin Demirtaş PKK’nın skandal iddiasına sahip belirlendi! Hükümetten peş peşe tepkiler geldi

Hapiste bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sosyal medyadan onayladığı konuşmada terör örgütü PKK’nın kimyasal silah iddiasına sahip belirlendi. Terör örgütüne karşı “kimyasal silah kullanıldığı” iddialarına tepkiler de gecikmedi.

“ALÇAK BİR İFTİRA ŞEBEKESİNİN PARÇALARI”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, terör örgütüne karşı “kimyasal silah kullanıldığı” iddialarına yönelik sosyal medya hesabından konuşma onayladı.

TSK’yı kimyasal silah kullanmakla suçlayanların, “alçak bir iftira şebekesinin parçası olduğunu” ifade eden Çelik, şunları kaydetti:

“Bunlar terör örgütünün cinayetlerini masum göstermeye çalışan odaklardır. PKK’nın cinayetlerini övenler, kirli odakların temsilciliğini yaparak TSK’ya settirıyorlar. Kahraman TSK, terörle mücadelesini en en çok hukuki ilkelere ve standartlara bağlı şekilde yürütmektedir. TSK’nın, cinayet şebekesi terör örgütlerine karşı verdiği mücadele dünyanın en haklı, en şeffaf ve en onurlu mücadelesidir.”

KALIN’DAN AÇIKLAMA

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ise “Kimyasal silah yalanı, terörü aklamaya ve estetize etmeye çalışanların beyhude çabasıdır. Terörle mücadelemiz azim ve en yeniuçlılıkla devam edecek.” dedi.

Kaynak: AA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ahmet Eşref Fakıbaba İYİ Parti'ye geçiyor! Ahmet Eşref Fakıbaba İYİ Parti’ye geçiyor!
Hayat kadını Cansu'nun itirafları 'yok artık' dedirtti!Hayat kadını Cansu’nun itirafları ‘yok artık’ dedirtti!
‘Mehmet Ali Çelebi'nin eşi adına çok utandım’‘Mehmet Ali Çelebi’nin eşi adına çok utandım’