Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sesi duyan koştu geldi! Otoyolda TIR’ın damperi ard geçide takıldı, vatandaşlar film gibi izledi

Kaza, Şile Otoyolu Çekmeköy mevkiinde saat 23.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre hafriyat kamyonunun damperi seyir halindeyken açıldı. Açılan damper otoyolda bulunan ard geçide çarptı. Damper çarpmanın etkisiyle ard geçitte asılı kalırken, TIR’ın kupası 100 metre ileriye gitti. Kazada kimse yara almazken otoyol trafiği tek şeride düşürülerek trafik akışı sağlandı. Kazzamanı gören vatandaşlar ise sokağa dökülerek kazzamanı film izler gibi seyretti. Olay konumine gelen kurtarma aracı, TIR’ın ard geçitte asılı kalan damperini asılı ktopladığı konumden indirdi. Kaza sebebiyle Şile otoyolu Çekmeköy mevkiinde her iki istikamette de trafik oluştu.

FİLM GİBİ İZLEDİLER

AW663343_03

Otoyolda gerçekleşen kaza devamındası damperin ard geçide çarpma sesini duyan vatandaşlar olay konumine akın etti. Vatandaşlar, TIR’ın ard geçitte asılı kalan damperini saatlerce izledi izledi.

Kazzamanı görev vatandaş Özkan Kaya, “Ben köpek gezdiriyordum en çok bir ses geldi. Ben koştum damperi açık gördüm. Vurduktan devamında damper ileriye gitmiş. Olay anında yanımda köpek olduğu için zaten yaklaşamadım. Allah’tan arkada araç yoktu, bir araca sadece taşlar düştü. Can kaybı ve yaralanma olmadı.” dedi.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'ya gelen Malezya Başbakanı Yakub'u karşıladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’ya gelen Malezya Başbakanı Yakub’u karşıladı
Önce doktoru öldürdü sonra intihar etti!Önce doktoru öldürdü devamında intihar etti!
Ankapark davası sonuçlandı! Kararı Mansur Yavaş duyurduAnkapark davası en yeniuçlandı! Kararı Mansur Yavaş duyurdu