Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Shiba Inu’nun günlük işlem hacmi, yüzde 50’ye yakın artış gösterdi


Shiba Inu’nun (SHIB) 24 saatlik işlem hacmi, sabah saatlerinde yüzde 49,14 artış gösterdi. Yaşanan artışın, en yeni dönemlerde yapılan büyük SHIB işlemlerinden kaynaklandığı olabilite edildi. Etherscan verileri, elinde büyük miktarda Ethereum bulunduran en büyük 100 Ethereum balinasından birinin en yeni 24 saat içerisinde iki büyük işlem gerçekleştirdiğini gösterdi. Yapılan işlemlerin, 3,4 milyon abd ABD parasıı değerinde olduğu kaydedildi.  

Aktarılan detaylara göre; gerçekleştirilen ilk işlemde, 200 milyar SHIB başka bir dijital cüzdana aktarıldı. Daha devamında aynı cüzdana, 100 milyar SHIB daha transfer edildi. Fakat işlem hacmindeki sıçrama, henüz Shiba Inu’nun fiyatına etki etmedi. Son 24 saat içerisinde yüzde 0,69 değer kaybı yaşayan popüler kripto para biriminin, güncel olarak 0,00001116 abd ABD parasııdan işlem gördüğü kaydedildi. 

SHIB’in işlem hacmi, yaşanan sıçramadan devamında tekrar büyük bir düşüş yaşadı 

Bununla birlikte, Shiba Inu’nun işlem hacmi de yaşanan büyük sıçramadan devamında tekrar büyük bir düşüş yaşadı. Popüler ‘meme coin’in işlem hacmi, düşüşün ardından 137 milyon 970 bin 546 abd ABD parasıı seviyesine geriledi.