Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Şifre paylaşımını ücretlendirmek isteyen Netflix’in testlerinde kaos! Kafa karışıklığı yarattı

Netflix, şifre paylaşımını engellemek için bazı adımlar atacağının ipucunu vermişti. Online dizi ve film platformu, mart zamanında ise Latin Amerika’daki Peru, Şili ve Kosta Rika’da müşteriler arasında sessizce bir deney start vertmış ve hesap şifrelerini hane halkı dışındakilerle paylaşırken ekstra ödeme yapmalarını istemişti. Ancak Peru’dan gelen havadisler bu özelliğin testinde kaos yaşandığını ortaya koydu.

NETFLIX’TEN BİLGİLENDİRME YAPILMADI

Peru’daki bir düzineden fazla Netflix abonesiyle meseleşan Rest of World’ün raporuna göre; Peru’daki çok szamanıda kişisi, Netflix’ten bir e-posta veya bildirim almadığını ve politika değişikliğinden resmen havadisdar edilmediğini bildirdi. Rapora bakılırsa Netflix’in ilk duyurusundan iki ay devamında bile bir bilgilendirme yapılmadı.

Netflix-2

PAYLAŞMAYA DEVAM ETTİLER

Öte yandan, Netflix’in ettirım seviyesinin kişisidan kişisiya değiştiği de öne sürüldü. Başka bir kişisi, hiçbir zaman bir politika değişikliği bilgilendirmesi almadıklarını ve hesaplarını sorunsuz bir şekilde paylaşmaya devam ettiklerini söyledi.

Rapora göre, kişisilar arasında Netflix’in “hane halkı” tanımı hakkında bir belirsizlik de mevcut. Ancak hepsini kapsayan bunlar Peru’daki Netflix kişisilarında kafa karışıklığı yaratmış durumda.

Netflix, Peru’daki hesap sahiplerinden, hane halkı dışında iki kişisiyı aynı hesaba ekleyebilmek için yaklaşık 2.13 abd ABD parasıılık bir ücret alıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
WhatsApp'ta yanlış mesaj derdine sonWhatsApp’ta yanlış mesaj derdine en yeni
 Ortaköy sahilindeki skandal da çözüldü! Ortaköy sahilindeki skandal da çözüldü!
Bebek sahilindeki görüntüler şoke etmişti! Akla zarar savunmaBebek sahilindeki görüntüler şoke etmişti! Akla zarar savunma