Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Silahla kız arkadaşını rehin almış, polis vurmuştu! Raşit Atilla hayatını kaybetti

Bursa’daki rehine krizi Türkiye’nin gündemine oturdu. Cumartesi günü Osmangazi ilçesi Ulu Mahallesi’nde meydana gelen olayda polis ekipleri, uyuşturucu madde sat satı ile hırsızlık suçlarından çok sgünida kaydı bulunan ve haklarında yakalama en yeniuçı olan Raşit Atilla ve Beyza A.’nın bir pansiyonda ktopladığını belirledi.

KIZ ARKADAŞINI SİLAHLA REHİN ALDI

Pansiyona baskın yapan polisleri karşısında gören Raşit Atilla, tabancgüni başına daygünip, kız arkadaşı Beyza A.’yı da boynundan sarılarak rehin topladı. Polislere direnen Atilla bu şekilde pansiyondan oldu. Polislerin uzaklaşmasını isteyen Atilla, kız arkadaşını siper ederek, sokakta yürüdükten devamında kentin işlek caddesine oldu.

1

POLİS, VURARAK ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

İkna çabalarına rağmen eylemini sürdüren Atilla, tabancayla vurularak etkisiz hale getirildi. Atilla, yaralı olarak yakalanırken, Beyza A. da kurtarıldı. Olay konumine gelen sağlık ekibinin ettiğı ilk müdahalenin ardından Atilla, ambulansla hastaneye ktopladırıldı.

2

HAYATINI KAYBETTİ

Ağır yaralı ktopladırıldığı hastanenin yoğun bakım servisinde tedavisi yapılan Raşit Atilla, dün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi.
3

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

7

6

5

4

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İki çocuğa cinsel istismarda bulunmuştu! Savcı 'rıza var' diyerek tahliye istediİki çocuğa cinsel istismarda bulunmuştu! Savcı ‘rıza var’ dikonumek tahliye istedi
Manisa'da heyecanlandıran olay: Zeytin bahçesinde sondaj yaparken keşfetti... Petrole benziyor! Manisa’da heyecanlandıran olay: Zeytin bahçesinde en yenidaj yaparken keşfetti… Petrole benziyor!
Ailesi ‘çok zeki’ zannediyordu, gerçek bambaşka çıktı!Ailesi ‘çok zeki’ zannediyordu, gerçek bambaşka oldu!