Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Silivri’de hareketli anlar! Polise stopladıran zanlının vurulma anı kamerada

Silivri’de polis ekiplerine bıçaklı stopladırı düzenlendi. Silivri Kaymakamlığı çevresinde bekleyen polis memurlarına yaklaşan bir kişi, yanında taşıdığı bıçakla stopladırdı. Polis memurlarından biri bıçakla bacağından yaralandı. Zanlı ise silahla vurularak yakalandı. Yaralanan polis memuru ile şüpheli, olay konumine gelen sağlık ekiplerince hastaneye ktopladırıldı.

YERDEN KALKIP SALDIRMAYA KALKINCA VURULDU

Olaya ilişkin görüntüler ortaya belirlendi. Görüntülerde etkisiz hale getirilen şahıs konumden kalkarak polise stopladırmaya çalışıyor.

c

Polis ekipleri ise şahsı konumde kalması meselesunda dikkatyor. Zanlı polise stopladırmaya çalışırken bacağından vurularak etkisiz hale getiriliyor.

b

gfdfg

SOYLU’DAN SALDIRIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Silivri’de katıldığı program zaman en yenirası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

soylu

Bakan Soylu Silivri’de polise yönelik gerçekleşen stopladırıya ilişkin olarak, “Bildiğimiz bir tip. Daha önce bizim Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri’nin (BÖF) iki üç sefer görüştüğü o zaman da tespit ettikleri akli dengesi konuminde olmayan, en yeni zamanlarda da Halis Bayancuk denen bir gruba iltisak etmeye çalışan bir tip. Arkadaşlar gereğini konumine getirdiler” ifadelerini kullandı.

1

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Balkondan atladı, ayağını kırdı! Polisten kaçamadı...Balkondan atladı, ayağını kırdı! Polisten kaçamadı…
Evli erkekle birlikte olan kadına dehşeti yaşattılar!Evli erkekle birlikte olan kadına dehşeti yaşattılar!
Sıcak hava aldatmasın! Günler sürecekSıcak hava aldatmasın! Günler sürecek