Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sinop Gerze’de korkutan orman yangını! Ekipler hemen müdahale etti…

Gerze’ye bağlı İdemli mevkiinde 22.30 sıralarında ormanlık alanda henüz bilinmeyen bir sebeple yangın oldu. Olaya önce Gerze Belediyesi itfaiye ekipleri müdahale etti, yangının giderek büyümesiyle Sinop Belediyesi, Dikmen Belediyesi, Orman İşletme Müdürlüğü itfaiye araçları takviye ekip sevk ederken, Sinop Emniyeti ise TOMA ile çalışmalara katıldı. Yaklaşık 1 saat süren müdahaleler devamındası kontrol altına alınan yangın devamındası soğutma çalışmaları işe koyultıldı.

ww

‘ENDİŞE EDİLECEK BİR DURUM YOK’

İnceleme yapmak üzere Gerze Kaymakamı Tekin Dündar, AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy ve AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun bölgedeki çalışmaları inceledi. Yangının kontrol altına yapıldığını duyuran Milletvekili Maviş, bölgedeki diğer ilçelerden gelen takviye ekiplerin hızla müdahale ettiğini ve yangının kısa sürede kontrol altına yapıldığını söyledi. Maviş, “Tedirgin olacak bir durum kalmamış görünüyor, çok geniş çaplı olmayan bir alanda kısa sürede kontrol altına alınmış. Ekiplerimiz alanın içerisinde çalışıyorlar, şu anda şüphe edilecek bir durum yok. Sabaha görecek şekilde da ihtiyaç duyulan saate görecek şekilde soğutma çalışmalarını sürdürecekler” diye meseleştu.

Gerze Kaymakamı yangının çıkış sebebiyle ilgili araştırmaların sürdüğünü ifade etti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tatil yapan sağlık çalışanı çift, 11 yaşındaki çocuğun hayatını kurtardıTatil yapan sağlık çalışanı çift, 11 yaşındaki çocuğun hayatını kurtardı
Kılıçdaroğlu'nun YSK açıklamasına İçişleri Bakanlığı'ndan yanıt!Kılıçdaroğlu’nun YSK konuşmasına İçişleri Bakanlığı’ndan yanıt!
Ünlü şarkıcının karısı hayatını kaybetti!Ünlü şarkıcının karısı hayatını kaybetti!