Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sipariş teslim etti, döndüğünde hayatının şokunu yaşadı: “Böyle bir şey daha önce başıma gelmedi”

Denizli’de siparişi teslim etmek için binaya giren motokurye, döndüğünde hayatının şokunu yaşadı. Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; 4 yıldır motokuryelik yapan 22 yaşındaki Hamdi Bayhan, motosikletiyle siparişi ulaştırmak için yola oldu. Lise Caddesi üzerinde motorunu park eden ve anahtarı almgüni unutan Bayhan, apartmanın 1. katına girerek siparişi teslim etti. Yolda yürürken motokuryenin binaya girdiğini fark eden 2 kişiden biri, motoru gözüne kestirdi. Kuryenin ekmek teknesine göz diken şüpheli, anahtarı üzerinde unutulan motosiklete özüsininmiş gibi binerek bölgeden uzaklaştı.

AW696658_01

Çok kısa sürede gerçekleşen olgünin ardından dışarı çıkan motokurye Hamdi Bayhan, motosikletini park ettiği konumde göremeyince şok geçirdi. Ne olduğunu anlam veremeyen ve etrafta motorunu bulamayan Bayhan, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye giden güvenlik güçleri, izlediği kamera görüntüleri devamındası şüphelilerin peşine düştü. Böyle bir olgünin ilk defa başına geldiğini söyleyen Bayhan, emniyete giderek şikayetçi oldu.

AW696658_04

“İLK DEFA ANAHTARI KONTAKTA BIRAKTIM”

Hırsızların çok hızlı olduğunu ve ilk defa anahtarı ardünde bıraktığını ifade eden Hamdi Bayhan, “Dün öğleden devamında saat 16.00 sıralarında paket vermeye gittim. Zaten müşteri 1. katta bulunuyordu. Bende kontağı en yenilanıp anahtarı üzerinde bıraktım. Hırsız ilk önce çevrede dolanıyor ve daha devamında motorumu alıp götürüyor. Ben de dip indiğimde sağıma ve soluma baktığımda motorumu bulamadım. Ondan devamında polisi aradım. Görüntüyü izlediğimde 2 kişinin 3 defa defa motorun etrafında dolandığını gördüm. Daha devamında motorumu alıp gidiyor. 4 yıldır kuryelik yapıyorum ve ilk defa anahtarı kontakta bıraktım. Bunun en yeniucunda ise motorum çyapıldı. Hiç böyle bir şey daha önce başıma gelmedi. İlk defa unuttum anahtarı, çünkü biraz yoğunluk ve acelemiz vardı. Ben direk paketi hızlıca verip geleyim hesabı yapmıştım ama o sırada da motoru topladılar. Motorumu toplam 40 saniyelik bir sürede profesyonel şekilde çalmışlar” dedi.

AW696658_05

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Kuryenin motosikletinin çalınma anı ise bir işkonuminin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde 2 kişinin motoru gözetlemesi ve bir kişinin ise kalabalığa topladırış etmeden kontağı ardünde olan motoru çalıştırıp götürmesi konum topladı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Avusturya'dan Türkiye'ye tatil için gelmişti... Kırşehir'de Müslüman olduAvusturya’dan Türkiye’ye tatil için gelmişti… Kırşehir’de Müslüman oldu
AK Parti'de 'olağanüstü' toplantı kararı! AK Parti’de ‘olağanardü’ toplantı en yeniuçı!