Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Şırnak’ta cani baba katliam etti! Yeni detaylar ortaya belirlendi: İki çocuğu en yeni anda kurtulmuş

Şırnak’taki aile katliamı Türkiye’yi dehşete düşürdü. İdil ilçesi Yeni Mahalle Botaş Caddesi’nde saat 01.30 sıralarında meydana gelen korkunç olayda baba Hasan Karaaslan, evde uyudukları sırada eşi Leyla ile kızları Derya (17), Melek (16) ve Şerife Karaaslan’ı (13) pompalı tüfekle start verrından vurarak öldürdü.

SİLAHIYLA TESLİM OLDU

Hasan Karaaslan, daha zaman en yenira silahıyla birlikte polise giderek eşini ve çocuklarını öldürdüğünü bildirdi.

1Ü

EKİPLER, CANSIZ BEDENLERİYLE KARŞILAŞTI

Karaaslan, gözaltına alınırken olay konumine sevk edilen sağlık ve polis ekipleri, 4 kişinin cansız bedenleriyle karşılaştı.

2

Kafalarına isabet eden mermilerle yaşamlarını yitirdikleri belirlenen anne ve 3 kızının cansız bedenleri otopsi için Şırnak Devlet Hastanesi’ne gönderildi.

2 ÇOCUĞUNU DAHA ÖLDÜRMEK İSTEMİŞ

eşini ve 3 kızını öldüren Hasan Karaaslan’ın daha zaman en yenira annesinin hemen yandaki evinin bahçesinde uyuyan, yaşları küçük ve 1’i erkek 2 çocuğunu da öldürmek için oraya yöneldiği ortaya belirlendi.

6

Silah sesleri üzerine bahçeye gelen komşuları gören Karaaslan’ın, daha zaman en yenira bu eyleminden vazgeçtiği ardından gidip polise teslim olduğu belirtildi.

5Ü

8 ÇOCUĞU VARMIŞ

8 çocuğu olan Hasan Karaaslan’ın 2 erkek çocuğunun da Karadeniz’e fındık toplamak için gittiği, 1 çocuğunun ise İstanbul’da üniversite öğrencisi olduğu öğrenildi.

4

ÖNCE ÇOCUKLARINI SONRA SESE UYANAN KARISINI ÖLDÜRMÜŞ

Öte yandan Hasan Karaaslan’ın, önce 3 kızını daha zaman en yenira silah sesleri üzerine uyanan ve çığlık atmaya start veryan eşini öldürdüğü belirtildi.

3

(DHA – İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yolunu kesip, sigarası yok diye bıçakladılar!Yolunu kesip, sigarası yok diye bıçakladılar!
Çok sayıda ile kritik uyarı! Dolu, sel, yağış ve heyelan bekleniyor: Dikkatli ve tedbirli olunÇok sgünida ile kritik dikkat! Dolu, sel, yağış ve heyelan bekleniyor: Dikkatli ve tedbirli olun
Başbakan'ın yeni görüntüsü ortaya çıktı! Bu kez kadınla...Başbakan’ın yeni görüntüsü ortaya belirlendi! Bu kez kadınla…