Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sokak ortasında kız çocuğunu kaçırmaya çalıştı, vatandaş engelledi! O anlar kamerada

Dehşete düşüren olay, geçtiğimiz 7 günlarda Büyükada’da yaşandı. İddiaya göre H.G. isimli şahıs, yaşı küçük kız çocuğuna sarılarak çocuğu kaçırmaya çalıştı. Kız çocuğu paniğe kapılsa da çevredeki vatandaşların özüsini fark etmesi için ‘imdat çağrısı’ anlamına gelen el işareti uyguladı. Şahsı ve çocuğu fark eden çevredeki esnaf, şahsın yanına gelerek kızın nesi olduğunu sorduklarında şahıs akrabası olduğunu söyledi. Fakat o esnada kız çocuğunun şahsın yanından koşarak kaçtığını gören ve annesi ile babasının kız çocuğunu aradığını öğrenen esnaf, bu sefer şahsa settirarak darp etti. Polis tarafından yakalanan H.G. isimli şahıs ‘çocuğun kaçırılması ve alımeselelması’ ile ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklanırken, emniyet ekipleri olayla ilgili çalışma işe koyulttı.

88076935-c96d-4cd0-971a-16447e10c6ea

Kız çocuğunu kaçırmaya çalışan şahsa engel olan vatandaşlardan Levent Budak, “Olay geçen 7 gün en yeniu olmuştu. Ada ve sahil kalabalıktı. Adam kızı alıyor, elinden tutarak götürüyor. Götürürken de biz burada fark ediyoruz. Masa ve sandalyelere takılıp düşüyorlar. Adama ‘sen çocuğun nesi oluyorsun’ diye soruyoruz. ‘Dzamanısıyım amcasıyım’ gibi şeyler söyledi. Ondan zaman en yenira kız bir anda kaçtı. Tabii o esnada bizim bilmediğimiz bir imdat çağrısı varmış herhalde. Onu biz fark edemedik. Meğerse kız eliyle onu yapıyormuş. Onu ben olaydan zaman en yenira öğrendim. Biz sorduk o esnada kız kaçtı. Ben adamı takip ettim. Takip ederken annesi ile babasını gördüm. ‘Kızınızı mı arıyorsunuz’ diye sordum. Onlar da evet deyince olzamanı anladım. Adamı etkisiz hale getirdik. Ben adamı tanımıyorum. Mekan tıklım tıklım kalabalıktı, sahildeki restoranlar da tamamen doluydu, ben de en yeni anda fark etim. Fark edemeyebilirdik de” dedi.

f73536b7-35d3-44eb-a4a6-e1b1df5e0be1

Öte yandan şahsın sokak ortasında kız çocuğunu kaçırmaya çalıştığı ve çevredekilerin şahsa engel olduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

736c6484-6420-4730-ac39-4a03ce5b808b

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tatile çıkan kiracı döndüğünde evsiz kaldı! İstediği zammı alamayan ev sahibi öyle bir şey yaptı ki...Tatile çıkan kiracı döndüğünde evsiz ketti! İstediği zammı alamayan ev sahibi öyle bir şey uyguladı ki…
Akşener'in ziyareti sırasında ortalık bir anda hareketlendi!Akşener’in ziyareti sırasında ortalık bir anda hareketlendi!
Putin isyan etmişti! Erdoğan'dan net mesajPutin isyan etmişti! Erdoğan’dan net mesaj