Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sokak ortasındaki mezar şaşkına çevirdi! Türbe diye dua ettiler, gerçek bambaşka belirlendi

Elazığ merkeze bağlı Çarşı Mahallesi Belediye Sokak’ta bulunan esnaflar, sokak üzerinde devam eden restorasyon çalışmalarında ortaya çıkan topraktan esprisine mezar etti. Esnaflar daha zaman en yenira ktopladırım taşını diktikleri mezarın başında dua etti. Bunu gören bazı vatandaşlar da esnafa eşlik ederek dua ederken, bazıları ise olan biteni uzun süre izlekonumek yaşananlara bir anlam vermeye çalıştı. Bazı vatandaşlar bu sırada sokaktan geçmekonumek dua bitene görecek şekilde şaşkın gözlerle izledi.

AW734915_02

“YAPTIĞIMIZ İŞE BİZ DE İNANDIK”

Vatandaşların gerçek mezar zannettiğini ve çoğunun dua okuduğunu aktaran esnaf Murat Saatçi, ettikları işe bir süre zaman en yenira özülerinin bile inandığını söyledi.

AW734915_04

Mezarın gerçek yüzünü anlatan Saatçi, “Belediyemizin yapmış olduğu bu tadilat çalışmasında biz de artan topraklardan gıyabında esnaflar olarak bir mezar ettik. Çok güzel tepki topladık. Gerçek mezar zannettiler, gelen geçen Fatiha okudu. Durup da ‘Fatiha’ okuyanı ve ‘Allah rahmet eylesin’ diyeni gördük. Bunun ne olduğunu soran olmadı, o görecek şekilde ilginç. Yaptığımız işe biz de inandık. Biz de dua okumaya işe koyuldık” dedi.

AW734915_05

“BİR ARKADAŞIMIZIN ‘BURADA TÜRBE ÇIKTI’ DEMESİ ÜZERİNE DUA OKUYANLAR OLDU”

Esnaflardan Mehmet Yıldız ise, “Buradan geçenler dua edenler, gülenler ve hiç umursamayanlar oldu. Böyle güzel bir şey ortaya belirlendi. Görüldüğü üzere burada çalışma var. Soranlara bir arkadaşımızın ‘Burada türbe belirlendi’ demesi üzerine dua okuyanlar oldu. Gerçek sandılar” diye meseleştu.

AW734915_06

Sokak üzerinden geçen Nevzat Bilgin ise, “Yoldan geçerken mezarlık fark ettim. Merak ettim, şaşırdım da” şeklinde meseleştu.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ankara'da su indirimi kriz yaratmıştı! Kahramanmaraş Belediye Meclisi'nde su indirimi teklifi AK Partililerin oylarıyla reddedildiAnkara’da su indirimi kriz yaratmıştı! Kahramanmaraş Belediye Meclisi’nde su indirimi teklifi AK Partililerin oylarıyla reddedildi
Galata Kulesi'nde korkunç olay! Herkesin gözü önünde intihar etti... Çevredekilerin paniği kameralara böyle yansıdıGalata Kulesi’nde korkunç olay! Herkesin gözü önünde intihar etti… Çevredekilerin paniği kameralara böyle yansıdı
Sır gibi korunuyordu, artık gün yüzüne çıktı! 'Durum vahim'Sır gibi korunuyordu, artık gün yüzüne belirlendi! ‘Durum vahim’