Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Şoke eden görüntü! Cam şişe suyun içinden ‘denizanası belirlendi’ iddiası! ‘Oğlumla hastanelik olduk’

Türkiye’de yaygın olarak satılan cam şişe suları ile ilgili çok meseleşulacak bir görüntü ortaya belirlendi. Marketten 3 kasa cam şişe su alan bir kadın, içinde denizanasına benzeyen cisimlerin olduğunu fark edince videoya koydu. ‘Lütfen dikkatli olun’ dikonumek insanlara dikkatda bulunan kadın, ‘Bunu içtiğim gün oğlumla beraber hastanelik olduk’ dedi.

Görüntülerde ağzı tamamen kapalı ve açılmamış olduğu görülen şişenin içindeki yaklaşık 3 cm boyutunda beyaz renkli cisim, tedirginliğe neden oldu.

2

Satın ettiğı suların videosunu kaydederek en yeni kullanma zamanini kameraya gösteren kadın, suyun daha yeni doldurulduğunu ve en yeni kullanım zamaninin 2023 Kasım zamani olduğunu öne sürdü.

3

Görüntülerde ‘lütfen dikkatli olun’ dikonumek insanlara dikkatda bulunan kadın, “Bunu içtiğim gün salı günü yani, oğlumla beraber hastanelik olduk. Çocuklarınıza, özünize lütfen çok dikkat edin.” şeklinde meseleştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Akın akın Antalya'ya geliyorlar! Sayı 12 milyonu aştıAkın akın Antalya’ya geliyorlar! Szamani 12 milyonu aştı
İğrenç olay! 15 yaşındaki kız dehşeti yaşadı, önce sözlü tacize uğradı sonra...İğrenç olay! 15 yaşındaki kız dehşeti yaşadı, önce sözlü tacize uğradı zaman en yenira…
SON DAKİKA | İstanbul'da lüks rezidansta büyük yangın! Bina en alt kattan en üst kata kadar tutuştu... Yangının sebebi belli olduSON DAKİKA | İstanbul’da lüks rezidansta büyük yangın! Bina en alt kattan en ard kata görecek şekilde tutuştu… Yangının sebebi belli oldu