Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: 13 yıl zaman en yenira sandık başına gittiler… Dodurga’da seçim heyecanı! Kazanan aday belli oldu

Son dakika havadisi… Çankırı’da, 8 yılın ardından yeniden belde statüsü kazanan Dodurga’da bugün seçim heyecanı yaşandı.

En en yeni 2009’da belediye başkanını seçen ilçe halkı, 13 yıl aranın ardından başkanlık seçimi için sandık başına gitti.

Resmi olmayan en yeniuca göre belediye başkanlığını AK Parti’nin adzamanı Hasan Hüseyin Kaşıkçı ulaştı.

adad

8 ADAY YARIŞTI

Belediye başkanlığı için AK Parti’den Hasan Hüseyin Kaşıkçı, Demokratik Sol Parti’den Namık Kaya, Demokrasi ve Atılım Partisi’nden Şerafettin Kaplan, Yeniden Refah Partisi’nden Hakan Kuşcu, Memleket Partisi’nden Osman Dede, Saadet Partisi’nden İbrahim Çolak, Adalet Partisi’nden Emine Yayla ve Türkiye Değişim Partisi’nden Kamil Erdoğdu yarıştı. Beldeye bağlı Hamamönü, Kanarya ve Naltepe Mahallelerinde de muhtarlık seçimi oldu.

ERDOĞAN TEBRİK ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından, “Çankırı’nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde yapılan seçimleri açık ara farkla, %87,02 ile kazanan AK Partimizi ve Cumhur İttifakı’mızı tebrik ediyor, en yeniuçların beldemize hzamanırlı olmasını diliyorum. Tüm Dodurga halkına selam ve muhabbetlerimi iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tokat beşik gibi sallandı! 6 deprem...Tokat beşik gibi sallandı! 6 deprem…
HDP kongresinde skandal!HDP kongresinde skandal!
Babacan, 'Bunu da gizli, saklı yapıyorlar' deyip duyurdu: Son 6 ayda...Babacan, ‘Bunu da gizli, saklı yapıyorlar’ deyip duyurdu: Son 6 ayda…