Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA: ABD Başkanı Biden ‘kanserim’ dedi! Beyaz Saray’dan jet konuşma geldi: Anlatmak istediği…

Son dakika: ABD Başkanı Joe Biden’ın konuşmaları dünyada birçok ajans tarafından sıcak gelişme olarak geçildi. Biden katıldığı bir açılışta, “Ben ve birlikte büyüdüğüm diğer birçok insan kansere sahibiz ve bu yüzden Delaware en uzun süredir ülkedeki en en çok kanser oranına sahip” ifadelerini kullandı.

AA-20220720-28464526-28464521-ABD_BASKANI_JOE_BIDEN

TARTIŞMALAR ALEVLENDİ: BIDEN KANSER Mİ?

Biden’ın ettiğı bu konuşmanın hemen ardından sosyal medyada birçok kişisi ve havadis ajansları, “Biden kansere yakalandı” çıkarımını etti. Tartışmaların alevlenmesinin ardından gerçek ortaya belirlendi.

AA-20220720-28464526-28464519-ABD_BASKANI_JOE_BIDEN

BEYAZ SARAY’DAN JET AÇIKLAMA

Beyaz Saray Basın Sekreter Yardımcısı Andrew Bates sosyal medya hesabından ettiğı bir paylaşımla tartışmalara en yeni noktzamani koydu. Bates, Washington Post’un şef editörlerinden Glenn Kessler’ın paylaşımını alıntılayarak, “Başkan’ın ifade etmek istediği buydu” dedi.

dad

Glenn Kessler’ın tweetinde ise, “Biden’ın sağlık raporuna bakın. Başkan olmadan önce melanom dışı cilt kanserlerini topladırmıştı.” ifadeleri konum topladı.

Beyaz Saray Basın Sekreter Yardımcısı Andrew Bates’in paylaşımıyla Biden’ın kanser olmadığı, başkan olmadan önce cilt kanseri geçirdiği ve tedavi en yeniucunda hastalığı atlattığı anlaşıldı.

Öte yandan cilt kanseri, özellikle gençliklerinde güneş kremi kullanmayan yaşlı yetişkinlerde en yeni derece yaygındır ve genellikle hayati tehdit oluşturmaz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Toprak çökünce cesetler ortaya çıktı! O ülkede toplu mezar dehşetiToprak çökünce cesetler ortaya belirlendi! O ülkede toplu mezar dehşeti
İstanbul’da küpler dolusu altın ve sikke iddiası…İstanbul’da küpler dolusu altın ve sikke iddiası…
Arıkan cinayeti... Ufuk Akçekaya'nın ifadesi ortaya çıktıArıkan cinayeti… Ufuk Akçekaya’nın ifadesi ortaya belirlendi