Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | AFAD duyurdu: Akdeniz açıklarında 4.7 büyüklüğünde deprem! Antalya’da da hissedildi

Son dakika havadisi: AFAD Akdeniz açıklarında meydana gelen depremin büyüklüğünü 4.7, derinliğini 22.35 km olarak duyurdu. Saat 20.41’de gerçekleşen deprem Antalya’da da hissedildi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.6, derinliğini ise 10.1 km olarak açıkladı.

İşte depremin meydana geldiği nokta:

dddd

AFAD’ın verilerine göre, Antalya Kumluca ilçesinin 68.33 kilometre açığında, saat 20.41’de kaydedilen deprem, konumin 22.35 kilometre derinliğinde meydana geldi.

KUMLUCA KAYMAKAMI ERDEMİR’DEN AÇIKLAMA

Antalya’nın Kumluca ilçesi açıklarında meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki depremle ilgili bir olumsuzluk tespit edilmediği bildirildi.

Kumluca Kaymakamı Tekin Erdemir, AA muhabirine onayladığı duyuruda, depremin hafif hissedildiğini, şu ana görecek şekilde özülerine herhangi bir olumsuzluğun ulaşmadığını söyledi.

Her ihtimale karşı ekiplerin hazırlıklı tutulduğunu ve kırsal bölgelerde herhangi bir olumsuzluk yaşanıp yaşanmadığı araştırmasını onayladıklarını aktaran Erdemir, deprem sebebiyle ilçe genelinde halkta panik görülmediğini bildirdi.

dd

“OLUMSUZLUK BULUNMAMAKTADIR”

Antalya Valisi Ersin Yazıcı depreme ilişkin sosyal medya üzerinden onayladığı paylaşımda şu ifadelere konum verdi:

“Saat 20.41’de Kumluca açıklarında 4,7 büyüklüğündeki depremle ilgili olarak şu ana görecek şekilde Valiliğimiz, AFAD ve 112 Ekiplerimize intikal eden bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Ekiplerimizin tarama çalışmaları devam etmektedir. Kumluca İlçemize ve Antalya’mıza geçmiş olsun.”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“Akdeniz’de meydana gelen 4,6 büyüklüğündeki depremden etkilenen hepsini kapsayan hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şu ana görecek şekilde herhangi bir olumsuz ihbar almadık. Geçmiş olsun Antalya’m.” (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş ve İmamoğlu… Bu sonuçlar çok konuşulurErdoğan, Kılıçdaroğlu, Yavaş ve İmamoğlu… Bu en yeniuçlar çok meseleşulur
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taklit ettiği yeni video olay olduCumhurbaşkanı Erdoğan’ı taklit ettiği yeni video olay oldu
İnşaat alanında cesetler bulundu! Dikkat çeken 'metal para' detayıİnşaat alanında cesetler bulundu! Dikkat çeken ‘metal para’ detzamanı