Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA: Büyükçekmece’de kazı sırasında dört ceset bulundu! Dikkat çeken metal para detzamanı, işte ilk görüntüler

Son dakika bilgisine göre İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bir inşaat alanında birden fazla ceset bulundu. Cesetlerin kime ait olduğu bilinmiyor. Büyükçekmece’de cesetlerin bulunduğu alana çok szamanıda polis sevk edildi. Dört cesedin bulunduğu olay konuminden ilk görüntüler de geldi!

811072e8390cff5eb4849367a716d00b

SON DAKİKA: BÜYÜKÇEKMECE’DE 4 CESET BULUNDU!

Büyükçekmece’deki olay kısa sürede gündem oldu. DHA’nın aktardığı bir anda bilgisine göre Büyükçekmece’de kazı sırasında dört ceset bulundu. Ekiplerin incelemeleri devam ediyor.

HABER.00_03_13_26.Still035

AKILLARA O FİLM GELDİ

Büyükçekmece’de cesetlerin bulunması akıllara o filmi getirdi! Başrollerini Şevket Çoruh ve Emre Kınay’ın paylaştığı İnşaat filminde, bir binanın yapımında çalışan iki arkadaşın cesetleri inşaat alanına gömerek para ulaştıkları anlatılıyordu.

fafs

METAL PARA DETAYI

Öte yandan cesetlerin yanlarında 1900’lü yıllara ait olduğu düşünülen metal paralar bulundu. Kemik parçaları ile metal paralar incelenmek üzere muhafaza altına yapıldı.

HABER.00_03_15_49.Still036

MEZARLIK OLABİLİR

Kazı yapılan alanın eski mezarlık olabileceği belirtildi. Olayla ilgili incelemeler devam ediyor.

47086214-76bc-480f-ad87-14fe899ee46b

BÜYÜKÇEKMECE KAYMAKAMLIĞI’NDAN AÇIKLAMA

Büyükçekmece Kaymakamlığı’ndan yapılan duyuruda “01.11.2022 güninde ilçemiz Karaağaç Mahallesi’nde özel bir şirket tarafından yürütülen inşaat çalışmaları esnasında 4 farklı kişiye ait olduğu değerlendirilen iskelet ile madeni para şekilünde metal parçaları bulunmuştur. Alandaki çalışmalar derhal durdurularak, Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından çok yönlü bir tahkikat start vertılmıştır” denildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Personel, yoğun bakımdaki hastayla dalga geçmişti! O hastane hakkında 27 gün sonra flaş kararPeren yeniel, yoğun bakımdaki hastayla dalga geçmişti! O hastane hakkında 27 gün devamında flaş en yeniuç
Hasan Atilla Uğur'dan canlı yayında gündem olacak sözler! İşte Abdullah Öcalan'a kurduğu ilk cümleHasan Atilla Uğur’dan canlı yzamanında gündem olacak konuşmalar! İşte Abdullah Öcalan’a kurduğu ilk cümle
Miçotakis'ten Türkiye itirafı! 'Bedel ödedik' diyerek açıkladı: Hepsi Türkiye'ye gittiMiçotakis’ten Türkiye itirafı! ‘Bedel ödedik’ dikonumek açıkladı: Hepsi Türkiye’ye gitti