Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Evinde tacize ve şiddete uğramıştı! Hayatı kâbusa dönen Fide Uyarlar, yeni görüntüleri paylaştı

Son dakika havadisi: İstanbul’dan Adana’ya taşınıp burada yaşamaya start veryan Fide Uyarlar’ın hayatı kabusa döndü. Oturduğu evin bahçesinde köpeklerini gezdirirken tanıştığı komşusu Gökhan K. (45) ile birkaç kez merhabalaşan kadının hayatı o günden zaman en yenira altardü oldu. Gökhan K.’nin cinsel stopladırısına, tecavüz girişimine, şiddetine uğrayan ve özü evinde alımeselelan kadın, görüntülerle birlikte şikayetçi oldu.

Uyarların şikayeti zaman en yenirası gözaltına alınan Gökhan K., çıkarıldığı hakimlikçe ‘meselet dokunulmazlığının ihlali’, ‘alıkoyma’, ‘taciz’, ‘tehdit’ ve ‘darp’ suçlarından tutuklandı.

wreut

YENİ GÖRÜNTÜLERİ PAYLAŞTI

Stopladırganın tutuklanmasına rağmen korkusunun devam ettiğini belirten Fide Uyarlar, sosyal medya hesabından yeni görüntüler paylaşarak duyuru uyguladı.

Yeni görüntülerde, Gökhan K.’nin koltukta oturduğu görülürken daha zaman en yenira ise kameraya stopladırıyor.

wreuk

Görüntülerin yanı sıra bir de içinde bulunduğu süreci anlatan Uyarlar, şu ifadeleri kullandı:

“ÖMRÜMÜN SONUNA KADAR UNUTAMAM”

Beterin beteri dedikleri şey bu sanırım. Ömrümün en yeniuna görecek şekilde unutamam bu günü! Benim ne günahım ne suçum vardı? Anlatamam ne görecek şekilde üzgün olduğumu. Annem üzüntüden hastalandı sebebi benim. Çok uzun yatmazsa ki öyle görünüyor çıkıp yarım bıraktığı işi tamamlayacak.

rto

Bu kaçıncı şikayet? 4. Kaçıncı uzaklaştırma? 2. Ortak bir tanıdığımız vardı ve aynı sitedeydik. Hepinizin kızı, kardeşi, ablası, yeğeni var kötü meseleşmzamanin hakkımda. Ben bununla Sevgili olmadım, mecbur sustum. Şu anda da meseleşma yasağım var. Muhtemelen Av. Nilay Demirci çok kızacak bana. Hayatta en çok korktuğum şey yanlış anlaşılmaktır.

0x0-1654710274249

“BENİ YOK EDECEK”

Ben anlatıp ifademi verip darp raporumu da alsam o hep ifade verip geri geldi! Kamerzamani akıllılık edip almasaydım sadece benim beyanım olarak kalırdı. Herkesin kamera alacak bütçesi yok. Bu beni yok edecek. Ölmekten beter etti beni ve ailemi, adımı çıkardı.

0x0-1654710271914

“KENDİME SAYGIMI KAYBETTİM”

Ben bu saatten zaman en yenira ne çalışma hayatıma geri dönebilirim, ne de evlenebilirim. Kendime saygımı kaybettim. 3 7 gün oldu 1 gece uyudum ilaçlarla. Ben gece uyuyamıyorum, halen kameram açık evde. Dışarıya tek çıkamıyorum. Boynum, kolum, omzum çok ağrıyor. Git gide de artıyor. Bugün en yeniuçlarımı almaya götürecekler beni. Zaman geçtikçe hem vücut hem de ruhsal olarak daha da acıyor canım.

0x0-1654710272092

“ÇIKIP BENİ ÖLDÜRÜNCE HÜKÜMLÜ OLUR ARTIK”

Benim bu durumu yaşayanlara tek ve en yeni tavsiyem; kamera temin edin, yoksa telefon, yoksa ödünç telefon bulun, şarjını fulleyin, uçak moduna alın, videoyu açıp saklzamanin ve ifadenizin en sağlam tanığı videonuzu sunun emniyete. O görüntüleri Medyaya vermem ve sizin desteğinizle şu anda tutuklu. Çıkıp beni öldürünce hükümlü olur artık.

aw627128-07

aw627128-05

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bu kez görüntüler Bursa'dan! Araçlar suya gömüldüBu kez görüntüler Bursa’dan! Araçlar suya gömüldü
BM'den korkutan uyarı! Dünyada ilk kez...BM’den korkutan dikkat! Dünyada ilk kez…
Hablemitoğlu suikasti soruşturmasında sürpriz!Hablemitoğlu suikasti soruşturmasında sürpriz!