Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Hindistan’da köprü çöktü! Çok szamanida ölü ve yaralı var

Son dakika havadisi… Hindistan’ın Gujarat eyaletinde feci bir olay yaşandı. Morbi kentinde, üzerinde 400’den fazla kişinin olduğu bir köprünün çökmesi en yeniucu yüzlerce kişi nehre düşerken, en az 32 kişinin öldüğü rapor edildi. İşte sıcak gelişme havadisinin detayları…

ÜZERİNDE 400’DEN FAZLA KİŞİ BULUNUYORDU

Hindistan’ın Gujarat eyaletinde konum alan Morbi kentindeki Machchhu Nehri üzerindeki asma köprü çöktü. Yerel basın çökme anında köprüde olabiliteen 400’den fazla kişinin bulunduğu açıkladı. Kurbanların götürüldüğü devlet hastanesinin ard düzey yöneticisi Amit Jhala uyguladığı duyuruda, “32 kişinin hayatını kaybettiğini, birçoğunun nehirden kurtarıldığını ve bazılarının hala zarar olduğunu doğrulayabiliriz” dedi.

h2

Onlarca kişinin yaralandığı kazada, kaybolanları arama çalışmaları devam ediyor. Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan duyuruda, Başbakan Narendra Modi’nin kurtarma operasyonları için ekiplerin acil olarak seferber edilmesini istediği belirtilerek, durumun yakından takip edildiği ve olaydan etkilenenlere mümkün olan hepsini kapsayan yardımın yapılacağı ifade edildi. Çevredekiler tarafından kaydedilen görüntülerde, insanların çöken köprüye tutunarak yardım çığlığı attığı, bazılarının ise suya düştüğü görüldü.

KÖPRÜ 26 EKİM’DE YENİDEN AÇILMIŞTI

230 metre uzunluğundaki köprünün 19. yüzyılda İngiliz yönetimi sırasında inşa edildiği ve 6 aylık tadilatın ardından 26 Ekim’de yeniden kullanıma açıldığı belirtildi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir izdiham haberi de o ülkeden! Çok sayıda ölü ve yaralı var Bir izdiham havadisi de o ülkeden! Çok szamanida ölü ve yaralı var “Havasızlık ve…”
Erdoğan istedi, yerli otomobile bir renk daha ekleniyorErdoğan istedi, konumli otomobile bir renk daha ekleniyor
Mersin'de palet fabrikasında yangın çıktı! Ekiplerin müdahalesiyle yangın kontrol altına alındıMersin’de palet fabrikasında yangın belirlendi! Ekiplerin müdahalesiyle yangın kontrol altına yapıldı