Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | İstanbul için kar yağışı olabilitei! “Kasım zamaninda olmaz demeyin” dikonumek bildirdi, Kasım 1995 ve 2006’yı hatırlattı

Son dakika: Kasım zamaninın işe koyulrında neredeyse hepsi yurtta hakim olan bahar havası konumini donuyoruz havaya bırakıyor. Bugün itibariyle yurdun belirli kesimlerinde hava normalden fazla sıcaklığı düşerken, yağışlı hava özüsini göstermeye başlıyor. Yağışlı hava ile birlikte normalden fazla sıcaklıkların 4 ila 8 derece azalması beklenirken, İstanbul için sürpriz bir kar yağışı olabilitei geldi. “Kasım zamaninda olmaz demeyin” dikonumek uyaran Meteoroloji bilirkişiı Kerem Ökten; 9 Kasım 1995 ve 4 Kasım 2006’yı hatırlattı. İşte hava durumuyla ilgili Meteoroloji’den gelen en yeni olabiliteler…

SON DAKİKA | İSTANBUL’A KASIM’DA KAR SÜRPRİZİ! ‘OLMAZ DEMEYİN’ DİYEREK UYARDI

İstanbul için kar yağışı olabiliteinde bulunan Meteoroolji bilirkişiı Kerem Ökten, zaman vererek bildirdi. Sosyal medya hesabından bir duyuru yapan Ökten, “İstanbul’a dahi kar getirme potansiyeli var.” dedi.

hjkhk

9 KASIM 1995 VE 4 KASIM 2006’YI HATIRLATTI

“Kasım zamaninda olmaz demeyin. 9 Kasım 1995 ve 4 Kasım 2006’da oldu.” diyen Ökten, zaman de verdi. Ökten’in duyurusı şöyle;

İSTANBUL’A KAR NE ZAMAN YAĞACAK? TARİH VERDİ

“Ay ortası ciddi bir sistem ihtimali artıyor. İstanbul’a dahi kar getirme potansiyeli var. Kasım zamaninda olmaz demeyin. 9 Kasım 1995 ve 4 Kasım 2006’da oldu. En çok etkilenecek konumler Marmara ve Batı Karadeniz olarak gözüküyor. İç bölgelerde de kar yapabilecek.”

ghfhfgh

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK? METEOROLOJİ’DEN SON TAHMİNLER

Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan en yeni değerlendirmelere göre: Ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve konum konum çok bulutlu, Güney Ege, Akdeniz, İç Anadolu’nun güneyi, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Rize’nin iç kesimlerinin yağışlı, diğer konumlerin az bulutlu ve açık geçeceği olabilite ediliyor. Genellikle yağmur ve sağanak, Akdeniz kıyı kesimlerinde gök gürültülü sağanak, Rize, Artvin ve Ardahan’ın en çok kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde görülmesi olabilecek yağışların; Muğla çevreleri ile Antalya’nın doğu ilçelerinde konum konum etkilili olması bekleniyor. Sabah saatlerinde Marmara, İç Ege, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimlerinde pus ve konum konum sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI DÜŞÜYOR

Yağışlı hava ile birlikte batı kesimlerde 4 ila 8 derece azalacağı, diğer konumlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği olabilite ediliyor.

1

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Yağışların; Muğla çevreleri ile Antalya’nın doğu ilçelerinde konum konum etkilili olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

6 KASIM PAZAR (BUGÜN) İL İL HAVA DURUMU TAHMİNİ

MARMARA
Parçalı ve konum konum çok bulutlu geçeceği olabilite ediliyor. Sabah saatlerinde pus ve konum konum sis bekleniyor.

ÇANAKKALE °C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu

İSTANBUL °C, 21°C
Parçalı bulutlu

KIRKLARELİ °C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu

KOCAELİ °C, 24°C
Parçalı bulutlu

EGE

Parçalı ve çok bulutlu, İzmir, Aydın, Muğla ve Denizli çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği olabilite ediliyor. Yağışların, Muğla çevrelerinde konum konum etkilili olması bekleniyor. Sabah saatlerinde İç Ege’de pus ve konum konum sis bekleniyor.

AFYONKARAHİSAR °C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu

DENİZLİ °C, 21°C
Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde sağanak yağışlı

İZMİR °C, 24°C
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden beri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MUĞLA °C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği olabilite ediliyor. Yağışların, konum konum etkilili olması bekleniyor.

AKDENİZ

Parçalı ve konum konum çok bulutlu, öğlen ve akşam saatlerinde Batı Akdeniz ile Akşam saatlerinden beri bölge genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği olabilite ediliyor. Yağışların, Antalya’nın doğu ilçelerinde etkilili olması bekleniyor.

ADANA °C, 30°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden beri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANTALYA °C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden beri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği olabilite ediliyor. Yağışların, doğu ilçelerinde etkilili olması bekleniyor.

HATAY °C, 27°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden beri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ISPARTA °C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı

İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinden beri bölgenin güneyinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği olabilite ediliyor. Sabah saatlerinde pus ve konum konum sis bekleniyor.

ANKARA °C, 21°C
Parçalı ve çok bulutlu

ESKİŞEHİR °C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu

KAYSERİ °C, 21°C
Parçalı ve çok bulutlu

KONYA °C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu gece saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı

hkhjk

BATI KARADENİZ

Parçalı ve konum konum çok bulutlu geçeceği olabilite ediliyor. Sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde pus ve konum konum sis bekleniyor.

BOLU °C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu

KASTAMONU °C, 21°C
Parçalı bulutlu

SİNOP °C, 17°C
Parçalı bulutlu

ZONGULDAK °C, 23°C
Parçalı bulutlu

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve az bulutlu, doğusunun konum konum çok bulutlu, sabah saatlerinde Rize’nin iç kesimleri ile Artvin çevrelerinin yağmur ve sağanak, en çok kesimlerinin konum konum karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği olabilite ediliyor. Sabah saatlerinde iç kesimlerinde pus ve konum konum sis bekleniyor.

ARTVİN °C, 15°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde yağmur ve sağanak yağışlı, en çokleri karla karışık yağmur ve konum konum kar yağışlı

SAMSUN °C, 18°C
Parçalı bulutlu

TOKAT °C, 22°C
Parçalı ve az bulutlu

TRABZON °C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu

DOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, kuzeydoğu kesimlerinin parçalı ve konum konum çok bulutlu, sabah saatlerinde Ardahan çevrelerinin yağmur ve karla karışık yağmur, en çoklerinin konum konum kar yağışlı geçeceği olabilite ediliyor.

ELAZIĞ °C, 20°C
Az bulutlu ve açık

ERZURUM °C, 13°C
Parçalı bulutlu

KARS °C, 12°C
Parçalı ve çok bulutlu

VAN °C, 12°C
Az bulutlu ve açık

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Az bulutlu ve açık, zamanla batısının parçalı ve konum konum çok bulutlu geçeceği olabilite ediliyor.

DİYARBAKIR °C, 22°C
Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu

GAZİANTEP °C, 23°C
Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu

SİİRT °C, 20°C
Az bulutlu ve açık

ŞANLIURFA °C, 24°C
Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gören cep telefonuna sarıldıGören cep telefonuna sarıldı
O ülke Türkiye'yi konuşuyor! Gemiyle gitmesi 1,5 ay sürdüO ülke Türkiye’yi meseleşuyor! Gemiyle gitmesi 1,5 ay sürdü
Kuduz olan çocuğun dedesi konuştu: Yurt dışından ilaç getirilmişKuduz olan çocuğun dedesi meseleştu: Yurt dışından ilaç getirilmiş