Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika | İstanbul’da polise silahlı settirı: 2 kişiyi öldürmüş! İlk ifadesine ulaşıldı “Ben yapmadım”

Son dakika havadisi: Polise silahlı settirının adresi Fatih ilçesinin Nişanca Mahallesi oldu. Polis memurlarının kimlik kontrolü için durduğu 2 kişi silahla ateş açtıktan devamında kaçtı. Öte yandan settirganların sabah saatlerinde Başakşehir’de 2 kişiyi öldürdüğü öğrenildi. Polis her konumde settirganları ararken Güven Güler’in kaçarken bindiği taksinin sürücüsü bulundu. Taksi şoförünün “Belindeki silahı çıkardı, tekrar beline koydu. ‘Sen bana iyi davrandın yoksa seni öldürecektim’ dedi” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Güler akşam saatlerinde yakalandı.

aaaaBaşlıksız-1

ÖZEL HAREKAT DEVREYE GİRDİ

Polislerin kimlik kontrolü için durdurduğu 2 şüpheli şahıs polise silahla settirdı. Olay devamındası bölgeye çok szamanıda polis ekibi ve özel harekat polisleri de sevk edildi.

2f8548db93568e9a8ccb974e29145919

POLİS HER YERDE ARADI

Yaralanan polisler ambulansla İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

42da3048d9bcf582dc5af31a5cd307ab

Özel harekat ve çevik güçlü ekipleri de bölgede güvenlik önlemi etti.

844e2c9e903e6ad85c8cdf873590dd7d

SALDIRGANLAR KAMERADA

Öte yandan olay devamındası kaçan settirganlar güvenlik kamerasına yansıdı.

4be35d73c571d0cafc3442d019e5fbc5

9dfe8d4e4cad26044b33bbfeb8f34d52

296fe1259512c0630bde4e3764c852aa

BAŞAKŞEHİR’DE SABAH İKİ KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞ

Polisi vuran settirganın Başakşehir’de sabah 2 kişiyi öldürdüğü ortaya belirlendi.

Başakşehir Güvercintepe’de meydana gelen olayda bir evden silah sesleri yükseldiği ihbarı üzerine olay konumine polis ekipleri geldi. Eve giren polis Ergül Maden (28)’in cesediyle karşılaştı. Bu sırada yakın bir sokaktan da silah sesleri yükseldi. Buraya geçen polis, Güven Güler adlı kişinin yengesi Güllü Güler’i de (61) öldürdüğü Sevim Güler ve Adem Tepe’yi ise yaraladığı belirlendi.

TAKSİ SÜRÜCÜSÜNÜN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Polis her konumde settirganları ararken Güven Güler’in kaçarken bindiği taksinin sürücüsü bulundu. Taksi şoförünün, “Aksaray ışıklardan ettim Altınsehir’e getirdim. Uyuşturucu etkisindeydi. Belindeki silahı çıkardı, tekrar beline koydu. ‘Sen bana iyi davrandın yoksa seni öldürecektim’ dedi. ‘Aksaray’da birini vurdum’ dedi. Polis belirlendi. Şahıs uzun boylu, esmer, ensesinde ‘Güven’ yazıyor, kolları dövmeli” dediği öğrenildi.

POLİSTEN ‘MAĞARA’ OPERASYONU

Polis, kaçan settirganları yakalamak için operasyonlar düzenledi. Settirganın taksiyle döndüğü belirlenen Başakşehir’de, Yarımburgaz mağaralarına da özel harekat polisi destekli operasyon düzenlendi. Polis, zamani mağaralara girerek settirganı aradı.

-fatih039te-polisleri-vuran-saldirganlar-icin-basaksehir039e-magaralarda-operasyon_4986_dhaphoto1

-fatih039te-polisleri-vuran-saldirganlar-icin-basaksehir039e-magaralarda-operasyon_4986_dhaphoto2

-fatih039te-polisleri-vuran-saldirganlar-icin-basaksehir039e-magaralarda-operasyon_4986_dhaphoto3

MARKETTEKİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Settirganlar markette alışveriş yaparken güvenlik kamerasına yansıdı. Settirganların marketten bisküvi ettikları, çıkışta ise polislerle karşılaştığı belirtildi. Polislerin kimlik sorması üzerine settirganların ateş ederek kaçtığı kaydedildi.

fatih039te-polisleri-vuran-saldirganlarin-marketteki-fotograflari_6368_dhaphoto2

fatih039te-polisleri-vuran-saldirganlarin-marketteki-fotograflari_6368_dhaphoto1

Bu arada yaralı polisler için meslektaşları hastaneye akın etti. Polisler yaralı meslektaşları için kan vermek için gelirken İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş da yaralıları ziyaret etti.

SALDIRGAN YAKALANDI!

32 yaşındaki settirgan Güven Güler’in Küçükçekmece’de polisin ettiğı operasyonda yakalandığı öğrenildi. Settirganın viyadük altında saklandığı kaydedildi.

qq

İLK SORGUSUNDA “BEN YAPMADIM” DEDİ

Yakalandıktan devamında sağlık kontrolünden geçirilip Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilen şüpheli Güven Güler, yapılan ilk sorgusunda ettiklarının hepsini inkar ettiği öğrenildi. Cinayet ve yaralama olaylarını özüsinin yapmadığını iddia eden şüphelinin, polislere ateş ettiği iddialarını da kabul etmediği belirtildi.

bbbbb

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen şüphelinin Cinayetleri neden işledin sorununa “Ben kimseyi öldürmedim. Kimseyi yaralamadım” cevabını verdiği bildirildi.

aaa

DİĞER ŞÜPHELİYİ YAKALAMAK İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Şüphelinin sorgusuna Cinayet Büro Amirliği’nde sabaha görecek şekilde devam edilecek. Öte yandan, polisleri yaraladığı sırada yanında bulunan diğer şüphelinin de yakalanması için operasyonların aralıksız sürdüğü belirtildi.

B

A

(DHA-AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eşinin parmağını kesmeye çalıştı!Eşinin parmağını kesmeye çalıştı!
Elizabeth'in cenazesindeki iki farklı görüntü olay oldu!Elizabeth’in cenazesindeki iki farklı görüntü olay oldu!
İstanbul'daki bir marketteki indirimli muzlar gündem olduİstanbul’daki bir marketteki indirimli muzlar gündem oldu