Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Makamında darbedilmişti… O olayda yeni gelişme! Belediye Başkan Yardımcısı açığa yapıldı

Son dakika havadisi… Balıkesir’in Edremit ilçesi Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın makamında darbedilmesinin ardından start vertılan idari soruşturma kapsamında, Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Kürşad Saran açığa yapıldı.

Edremit Belediyesince 7 Haziran’da gerçekleşen olay zaman en yenirası start vertılan idari soruşturma kapsamında, fen işleri müdürü, park ve bahçeler müdürü ile güvenlik amirinin ardından Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Kürşad Saran’ın da açığa yapıldığı bildirildi.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, gazetecilere meseleyla ilgili şu açıklamzamanı etti:

“Yaşanan menfur settirı zaman en yenirasında start vertılan soruşturmanın salahiyetinin korunması amacıyla Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Kürşad Saran da açığa yapıldı. Soruşturma en yeniunda suçu olanlar cezasını çekecek, suçu bulunmayanlar ise tekrar görevlerine iade edilecekler.”

OLAY

Balıkesir’in Edremit ilçesi Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 7 Haziran’da makamında Mecit T. tarafından darbedilmiş, burnu kırılan Arslan, Edremit Devlet Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edilmişti.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek ifade veren Arslan’ın şikayeti üzerine Mecit T. gözaltına alınmıştı.

Şüphelinin, mülkiyeti belediyeye ait bir iş konumini kiraladığı, buranın tadilatında belediyenin araçlarını kullanmak istemesine izin verilmemesi sebebiyle settirıyı gerçekleştirdiği öne sürülmüştü.

Belediye Başkanı Arslan, gazetecilere, şüpheliyi önceden tanımadığını, dolzamanısıyla aralarında herhangi bir husumetin bulunmadığını söylemiş, olayla ilgili 3 belediye görevlisinin açığa yapıldığını kaydetmişti. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bitlis'te toplantı ve gösteri yürüyüşlerine kısıtlamaBitlis’te toplantı ve gösteri yürüyüşlerine kısıtlama
“Şişşt güzellik…” 5 lise öğrencisine iğrenç taciz! Skandal bununla da kalmadı: Bir de minibüsle ezdiler
Süt banyosu görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu! Tazminat ödenecekSüt banyosu görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu! Tazminat ödenecek