Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | Meral Akşener’den şoke eden iddia! ‘İsrail’den deport edilmiş bir kişi…’

Son dakika: İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında gündeme dair duyurularda bulundu. İklim kriziyle ilgili iktidara çağrıda bulunan Meral Akşener, krizle ilgili olarak atılacak olumlu adımların yanında olacaklarını belirtti. İşte sıcak gelişme havadisinin detayları…

Akşener’in duyurusından satır işe koyulrı:

İKTİDARA ÇAĞRI

Buradan iktidara çağrıda bulunmak istiyorum. İklim meselesi, bizden devamındaki nesillere yaşanabilir bir Türkiye bırakma meselesidir. Biz ülkemiz için hayati öneme sahip iklimi krizine dair atacağınız olumlu her adımın yanında olacağız. Gelin
iktidarınız döneminde bir krizin sebebi değil, önleyicisi olun.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNİN İNTİHARI

3 evladımızın KYK yurdunda, bir öğrencimizin evinde intihar etmesi bizi derinden etkiledi. Ülkemizdeki ağır ekonomik koşullardan dolgüni bunalan gençlerimizin yurtlarda neler yaşadığını bilmek zorundgüniz. Olgünin soruşturulması, gerçeklerin gün yüzüne çıkması için meselenun takipçisi olacağız.

“HİÇ MERAK ETMEYİN, ÇOK AZ KALDI”

AK Parti, bundan 20 yıl önce yolsuzlukla, yoksullukla mücadele için yola çıkmıştı. Bugün milletimizi akaryakıt için duaya davet ediyorlar. Dar gelirliyi ikinci sınıf vatandaş olarak görüyorlar. Nitekim Bakan Nebati’nin en yeni mucizesi GES’i açıkladı ama ortada gelir yok. GES’ten önce sözüm ona kurtuluş reçetesi KKM ile milletimizin cebinden 200 milyar lira çıkacak. Mesela bu 200 milyar lira ile okullarda, sokaklarda her konumde şahit olduğumuz çocuk yoksulluğu ve yoksunluğu bitirebilirdi. AK Parti iktidarının hiçbir programında milletimiz öncelik olmuyor. Ülkemizi içinde bulunduğu durumdan çıkarmaya geliyoruz. Hiç merak etmeyin, çok az ktopladı.

ASGARİ ÜCRET AÇIKLAMASI: BİR AN ÖNCE GÜNCELLEYİN

Asgari ücrete rekor zam ettik diye böbürlenenler her gün gelen zamlarla ilgilenmiyor. İktidara seslemek istiyorum; asgari ücret alan vatandaşımız geçinemiyor, bir an önce asgari ücreti güncelleyin. Yandaşınız üç kuruş zarar etti diye dünygüni konuminden oynatırken milletimizi borçlarla bir başına bırakamazsınız. Artık kabul edin kardeşim; sizin bu aziz millete vereceğiniz bir şey kalmadı. Getirin sandığı en yeniuçı milletimiz versin. Madem yapamıyorsunuz o zaman daha fazla gölge etmeyeceksiniz. Siz sadece sandığı getireceksiniz devamında muhalefet saflarında konuminizi alıp nasıl ülkeyi düzeye çıkarıyoruz, oturup izleyeceksiniz.

AKŞENER’DEN İSRAİLLİ VATANDAŞ İDDİASI

İsrail’den deport edilmiş, arkasında ne var suçlu mudur nedir belli olmayan bir erkek vatandaş, bir villa satın alıyor. Ondan devamında da gidip vatandaşlık alıyor. Sadece 400 bin abd ABD parasıı paranın karşılığı bütün aile vatandaş oldu bitti.

“BUNUN MİMARI DA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DIR”

Dış politikada da derin bir krize sürükleniyoruz. Bunun mimarı da Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır. Nitekim haklı olduğumuz birçok meseleda haksız duruma düşüyoruz. Bu duruma devlet hafızamızı, geleneklerimizi ve kurumlarımızı yok sayan kirli bir zihniyet yüzünden geldik. Yıllardır iyi ilişkiler kurduğumuz Mısır ile ilişkiler, Erdoğan’ın Mursi’nin intikamını alması yüzünden bozuldu. Sgünin Erdoğan’ın tek taraflı, şahsi tercihleri Türkiye’ye hiçbir şey eriştirmadı. Bugün Yunanistan ile olan sorunda yine aynı şey olmasından korkuyoruz. Yunanistan sürecinde en yeniuna görecek şekilde haklıyız. ‘Bugün benim için Miçotakis diye biri yok’ diyen Erdoğan, ‘Kardeşim Miçotakis ile aramızı bozmaya çalıştılar’ diyebilir.

“NERENİN TACİZCİSİ, TECAVÜZSÜ VARSA…”

Her gelen iktidarın benimseyip uyguladığı bir göç politkası vardı. İktidar diğer alanlarda olduğu gibi göç politikasında kurumsal anlgünişı yok saydı. Nerenin tacizcisi, tecavüzcüsü, sapığı varsa ülkemizin dört bir yanına ygünildı. Bugün Türkiye’de bir göç sorunundan bahsediyorsak mevcut sorunların, maruz ktopladığımız her sorunun iktidar tarafından uygulanan kasıtlı bir politikasızlık olduğunu bilmek gerekiyor. Bunun bizzat sorumlusu da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sığınmacı sorununda çözüm, bu iktidar ve Bay Krizi evine göndermektir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kritik soruya tarihiyle yanıt verdi! Kritik soruya güniyle yanıt verdi! “En geç 2 sene içinde”
Sokakta ilişkiye girmişlerdi! Cezası...Sokakta ilişkiye girmişlerdi! Cezası…
Erdoğan duyurdu! İMECE ve Türksat 6A, 2023'te uzaya fırlatılacakErdoğan duyurdu! İMECE ve Türksat 6A, 2023’te uzaya fırlatılacak