Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Meteoroloji’den o bölgeler için dikkat! Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Son dakika havadisi… İç Ege ile Ankara il merkezi, Eskişehir ve Afyonkarahisar çevrelerinde yarın için gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, yarın öğle saatlerinden zaman en yenira ve akşam saatlerinde İç Ege’de olabilecek sağanak ve gök gürültülü sağanağın, Kütahya, Uşak çevreleri ile Manisa’nın doğu kesimlerinde konumel etkilili olması olabilite ediliyor.

ves

Yarın buna ek öğle saatlerinden zaman en yenira Eskişehir çevreleri, Ankara il merkezi ile kuzey ve batı kesimleri, Afyonkarahisar’ın kuzey ve batısında da sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörülüyor.

Sağanak sebebiyle meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım, konumel dolu yağışı, yağış anında etkilili rüzgar ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

sa

ANKARA VALİLİĞİ UYARDI

Ankara Valiliğinden yapılan gök gürültülü sağanak dikkatsında “Ani sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” denildi.

4

Valilikten yapılan duyuruda, “Son meteorolojik değerlendirmelere göre; yarın (cumartesi) öğle saatlerinden zaman en yenira Ankara il merkezi ile kuzey ve batı kesimlerinde konumel olarak etkilili gök gürültülü sağanak yağış, yağış anında etkilili rüzgâr ve dolu yağışı beklendiğinden ani sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır” ifadeleri kaydedildi. (DHA-AA)

1 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

30 Haziran güninde Ankara’nın Yenimahalle, Keçiören ve Etimesgut ilçelerinde şiddetli yağış etkili olmuştu. Sağanak sebebiyle cadde ve sokaklar göle dönmüş, bazı ev ve iş konumlerini su basmıştı. Öte yandan Keçiören’de sağanak sebebiyle su basan bir binada 1 kişinin cansız bedenine ulaşılmıştı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ters şeride girdi! Alkollü olduğu ortaya çıktı...Ters şeride girdi! Alkollü olduğu ortaya belirlendi…
KPSS skandalı sonrası çarpıcı itiraf: KPSS skandalı zaman en yenirası çarpıcı itiraf: “Full çıkardım”
KPSS’de bir skandal iddia daha! 'Şifreleme var’KPSS’de bir skandal iddia daha! ‘Şifreleme var’