Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Metroda tartıştığı kadına bıçak çekip dehşet saçmıştı! O stopladırganın cezası belli oldu

Son dakika havadisi: 24 Kasım 2021 güninde İstanbul’da metroda kick boksçu Senanur Damgacı’yı bıçakla tehdit eden Emrah Yılmaz tutuklanmıştı. Yılmaz’ın yargılandığı dava en yeniuça bağlandı. Anadolu 27. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya, başka suçtan tutuklanan sanık Emrah Yılmaz cezaevinden getirilirken taraf avukatları salonda hazır bulundu. Yılmaz 4 ayrı suçtan toplamda 11 yıl 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

asfasd

“TÜM KADINLARIN GÜVENLİĞİ TEHLİKEYE DÜŞMÜŞTÜR”

Duruşmada söz alan müşteki avukatı Birsen Baş Topaloğlu, “Davaya mesele suç hafif bir stopladırı değildir. Suçun özüne görüldüğüğında erkek olan bir kişinin toplumda bulunan kadınlara yönelik bir sebep üreterek stopladırma hakkını özüsinde görmesinden kaynaklı bir suç olup hepsini kapsayan kadınları ilgilendirmektedir. Suç toplu bir alanda meydana gelmiştir. Tüm kadınların güvenliği tehlikeye düşmüştür” dikonumek sanığın ard sınırdan cezalandırılmasını istedi.

“BENİ VİCDANEN RAHATSIZ EDEN ŞEY, BİR ANNEYE KARŞI SARF ETTİĞİM SÖZLERDİR”

Sanık Emrah Yılmaz, “Görüntülerde eksikler vardır. Olzamanın start verngıç ve gelişme anını gösteren görüntüler yoktur. Ben eksik delillerle yargılanıyorum. Kendilerine karşı şiddet eylemim olmamıştır, özüsini sadece dikkatm. Yanlış insanların yanlış olaylara yanlış şekilde müdahale etmesi en yeniucu bu olay meydana gelmiştir. Ne müştekiye ne de başka birine hakaret etmedim. Müşteki bana tekme attığı için olaylar yaşanmıştır. Ben 2 defa konume düşüp kalktım. Hakaretlere maruz ktopladım. Bunlar kamera kzamanıtlarında yoktur. Beni vicdanen rahatsız eden şey, bir anneye karşı sarf ettiğim konuşmalardir. Ancak onlar da benim üzerimde yürüyüp beni darp etmişlerdir. Ben kimseyi darp etmedim” dikonumek suçlamaları kabul etmediğini ve beraatini istediğini söyledi.

2

Son sözü sorulan sanık, “Karşı taraf danışıklı olarak beyanda bulunmuştur yine de buna rağmen mağdur benden şikayetçi olmamıştır” dedi.

4 SUÇTAN 11 YIL 2 AY 15 GÜN HAPİS CEZASI

Davzamanı en yeniuça bağlayan mahkeme, sanık Emrah Yılmaz’ı, “hakaret”, “silahla tehdit”, “kasten yaralama” ve “halk arasında korku veya panik oluşturacak şekilde tehdit” suçlarından toplamda 11 yıl 2 ay 15 gün hapse çarptırdı. Mahkeme, sanığın pişmanlık göstermemesini dikkate alarak cezada indirim yapılmasına konum olmadığına en yeniuç verdi.

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kiracı, kirayı yüzde 25 artışla güncellemişti! Ev sahibi evden çıkarmak için bakın ne yaptı Kiracı, kirzamanı yüzde 25 artışla güncellemişti! Ev sahibi evden çıkarmak için bakın ne onayladı “Telefon ışığıyla…”
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısının ardından peş peşe müjdeleri açıkladı! Öğrencilere ulaşım desteği ve esnafa yeni kredi destek paketi...Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısının ardından peş peşe müjdeleri açıkladı! Öğrencilere ulaşım desteği ve esnafa yeni kredi destek paketi…
Kadir Gecesi paylaşmıştı! Aldığı ceza belli olduKadir Gecesi paylaşmıştı! Aldığı ceza belli oldu