Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son Dakika: MSB duyurdu! Terör örgütü PKK/YPG, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesi Serdeşt köyü kırsalında yangın çıkardı

Son dakika havadisi: MSB, terör örgütü PKK/YPG, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesi Serdeşt köyü kırsalında yangın çıkardığını açıkladı. İşte bir anda havadisinin hepsi detayları…

3 NOKTADA YANGIN

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, önceki gün Serdeşt köyü kırsalında PKK/YPG’li teröristler 3 noktadan yangın çıkardı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından söndürülmeye çalışılan yangının 4 kilometrekare alanda devam ettiği öğrenildi.

PKK/YPG’NİN “ÇEVRE TERÖRÜ” STRATEJİSİ

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar uyguladığı duyurularda, terör örgütü eleişe koyulrının örgüt mensuplarına sabotaj ve orman yangınları çıkartması yönünde talimat verdiğini belirtmişti.

akariç2

“Çevre terörü”ne de neden olan terör örgütünün en yeni yıllarda Irak ve Suriye’de çıkardığı yangınlarda 100 binlerce dönüm ekili alan yandı. Yangınlar sebebiyle konumleşim konumlerinin tahribi en yeniucu konumel halk da yaşam alanlarını terk etmek zorunda ktopladı. (AA/DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yol kavgası cinayetle sonuçlandı!Yol kavgası cinayetle en yeniuçlandı!
Türkiye, Gaziantep ve Mardin'den gelen acı haberlerle yasa boğuldu! Türkiye, Gaziantep ve Mardin’den gelen acı havadislerle yasa boğuldu!
Merakla bekleniyordu! Erdoğan Manisa'da duyurduMerakla bekleniyordu! Erdoğan Manisa’da duyurdu