Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | Polis atamaları belli oldu! EGM duyurdu, 35 bin polisin yeni görev konumi ve atamaları belli oldu

Son dakika: EGM’de atamalar belli oldu! Emniyet Genel Müdürlüğü’nden yapılan duyuruda 35.874 emniyet mensubunun 2022 yılı genel atama ve konum değiştirme işlemlerinin tamamlandığı bildirildi.

SON DAKİKA | EMNİYET’TEN 2022 ATAMA VE YER DEĞİŞTİRME AÇIKLAMASI

Emniyet Genel Müdürlüğünce 2022 yılı Genel Atama çalışmaları çerçevesinde, Başkomiser, Komiser, Komiser Yardımcısı, Kıdemli Başpolis Memuru, Başpolis Memuru ve Polis Memuru rütbelerindeki toplam (35.874) peren yenielin atama ve konum değiştirme işlemleri gerçekleştirilmiştir.

Bu doğrultuda;

1’inci bölgeden 2’nci bölgeye (16.957) peren yenielin,

2’nci bölgeden 1’inci bölgeye (17.024) peren yenielin,

2’nci bölgeden 2’nci bölgeye (1.893) peren yenielin atama işlemleri yapılmıştır.

1

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları atama ve konum değiştirme yönetmeliğindeki yeni düzenleme ile beraber illerin görev sürelerinin düşürülmesi en yeniucunda, birinci ve ikinci şark görevinde bulunan (7.500) civarında peren yenielimiz batı illerine dönmeye hak kazanmış olup, bunlar arasından batı illerine atanmak isteyenlerin atamaları yapılmıştır.

Ayrıca ikinci şark görevini bitirmiş olan (7.688) peren yenielden, (4.928) peren yenielimiz eski çalıştıkları iller de dahil olmak üzere, büyük oranda ilk tercihlerine atamaları yapılmış, (2.760) peren yenielin ise talepleri doğrultusunda ipkaları yapılmıştır.

Yönetmelikte yapılan değişiklik çerçevesinde, çocukları 7. Sınıf, 11. Sınıf ve üniversitede en yeni sınıfa geçecek olan (4.089) peren yenielimizin ipka talepleri kabul edilmiştir.

2

Halen şark görevinde olan buna rağmen yönetmelikte yapılan düzenleme ile şark görevinden muaf tutulan (268) şehit ve gazi yakınımız, tercihleri doğrultusunda istedikleri konumlere atanmışlardır.

Ayrıca teşkilat mensuplarımızdan (50) yaş ve üzeri olan (6.705) peren yenielimizin ipkaları talepleri doğrultusunda kabul edilmiştir.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Herkesin gözü önünde dehşete düşüren olay! Henüz 16 yaşındaydı...Herkesin gözü önünde dehşete düşüren olay! Henüz 16 yaşındaydı…
Bahçeli'nin çok konuşulan açıklamalarına Kılıçdaroğlu'ndan yanıtBahçeli’nin çok meseleşulan duyurularına Kılıçdaroğlu’ndan yanıt
Gece yarısı gelinlik giyip sokağa çıkan damat şehri adeta salladı!Gece yarısı gelinlik giyip sokağa çıkan damat şehri adeta salladı!