Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Resmi Gazete’de ygünimlandı! 11 ilde bazı alanlar orman sınırları dışına çıkartıldı

Son dakika havadisine göre, Cumhurbaşkanı en yeniuçıyla Balıkesir, Kütahya, Bingöl, Bolu, Çorum, İzmir, Kastamonu, Rize, Sinop, Mersin ve Karabük’te bazı alanlar orman sınırları dışına çıkartıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de ygünimlanan en yeniuça göre, Balıkesir, Kütahya, Bingöl, Bolu, Çorum, İzmir, Kastamonu, Rize, Sinop, Mersin ve Karabük’ün bazı ilçelerinde krokileri ile sınır ve koordinatları gösterilen alanların orman sınırları dışına çıkartılması en yeniuçlaştırıldı.

Kararda, orman sınırları dışına çıkartılan alanların iki katından az olmamak üzere devletin hüküm ve tasarrufu altında veya Hazine’nin özel mülkiyetinde bulunan taşınmazlardan, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı (Milli Emlak Genel Müdürlüğü) tarafından Orman Genel Müdürlüğüne orman tesis etmek üzere tahsis yapılacağı belirtildi. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye-ABD Stratejik Mekanizması üçüncü tur istişareleri hakkında ortak açıklamaTürkiye-ABD Stratejik Mekanizması üçüncü tur istişareleri hakkında ortak konuşma
Flaş iddia! Akşener'in cumhurbaşkanı adayını açıkladıFlaş iddia! Akşener’in cumhurbaşkanı adgüninı açıkladı
Yaz aylarını aratacak! 41 dereceye kadar çıkıyorYaz aylarını aratacak! 41 dereceye görecek şekilde çıkıyor