Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA: Rusya’da seferberlik çanları çalmaya işe koyuldı! Biletler bitti, hava yolu sistemi çöktü, cezalar artışa geçti

Son dakika havadisi: Rusya’da tansiyon yükseldi. Ukrayna’yı işgal girişiminin 7. zamanında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yine gündemin 1 numarası haline geldi. Rusya’da tartışılan seferberlik en yeniuçı birçok Rus vatandaşı panikletti. Bu iddiaların ardından Rus parlamentosunun alt kanadı Duma’dan geçen yasa tasarısı ise tartışmaları daha da alevlendirdi.

DARAS

ÜLKEDE BİLET BULUNAMIYOR

Rusya’da Putin’in seferberlik meseleşmasını bekleyen çok szamanıda vatandaş askerlikten kaçmak için Rusya’dan çıkış yolu aramaya işe koyuldı. Yaşanan yoğunluğun ardından bilet alımları ve hava yolu sistemleri kilitlendi.

SDSDS

GOOGLE ARAMALARINDA 1 NUMARA

Seferberlikten kaçmak isteyen Rusların paniği internet aramalarına da yansımış durumda. Şu anda Rusya Google’da en çok arama listesinin başında, “Rusya’dan nasıl çıkılır” konum alıyor.

aaaaaa

SEFERBERLİKTEN KAÇMANIN CEZASI ARTIRILDI

Rusya’da askeri seferberlik görevinden kaçanlar için hapis cezasının artırılmasına yönelik yasa tasarısı, Rus parlamentosunun alt kanadı Duma’dan geçti.

Duma’da kabul edilen yasa tasarısıyla Rusya’daki askeri ceza kanununda çeşitli değişiklikler edildi.

Tasarıya göre, düşman ordusuna gönüllü teslim olan askerlere 10 yıl, savaş zamanı yağma yapanlara 15 yıl hapis cezası verilebilecek. Seferberlik zamanında askeri görevden kaçmanın hapis cezası da 5 yıldan 10 yıla çıkarıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ruslar Avrupa'yla böyle dalga geçiyor! 24 saat canlı yayında yakıyor: Sadece 1,44 EuroRuslar Avrupa’yla böyle dalga geçiyor! 24 saat canlı yzamanında yakıyor: Sadece 1,44 Euro
Erzurum Atatürk Üniversitesi'nde yangınErzurum Atatürk Üniversitesi’nde yangın
Cebindeki son parayla kazı kazan aldı! Büyük ikramiyenin sahibi olduCebindeki en yeni parayla kazı kazan topladı! Büyük ikramiyenin sahibi oldu