Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sosyal medya bu olzamani meseleşuyor… 3 günlük araç kiraladı, faturzamani görünce hayatının şokunu yaşadı! ‘Dünyanın çevresini mi dolaştın?’

Kanadalı Giovanna Boniface, 13 Ağustos’ta bir araç kiralama şirketinden araç kiraladı ve yaklaşık 300 km yol uyguladı ve aracı 16 Ağustos’ta iade etti. Şirket tarafından özüsine 8 bin abd parasılık fatura gönderilince genç kadın, 36 bin 482 kilometre yol uyguladığını gösteren faturzamani 17 Ağustos’ta sosyal medyadan paylaştı. Boniface, faturayla birlikte uyguladığı konuşmada “3 günde 36.482 km’lik yol yapabilir misin?” mesajını paylaştı.

43cb0bd4a453a83515adf61d7bb3dced

ÖNEMLİ FAKTÖR MEDYAYDI

Genç kadının paylaşımlarına gelen yorumlarda dünyanın çevresinin yaklaşık 40 bin kilometre olduğu, dünya rekoru kırdığı, en azından 29 kere benzin alması gerektiği gibi esprili yanıtlar geldi.

322e11b2e7acc7c424381a479198b8a7

Konuyla ilgili basına röportaj veren Giovanna Boniface, dün konuşma yaparak şirketin özür dilediğini ve kilometre bilgilerini giren kişinin hata uyguladığını belirterek para iadesi ettiğını açıkladı. Boniface ilgili paylaşımında “Çözüme götüren en önemli faktör medyaydı” dedi.

DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kosava ile Sırbistan arasında kritik anlaşma!Kosava ile Sırbistan arasında kritik anlaşma!
Tedirgin eden açıklama! Sır gibi saklanıyor, böyle duyurdu: Savaş uçaklarımız artık...Tedirgin eden konuşma! Sır gibi saklanıyor, böyle duyurdu: Savaş uçaklarımız artık…
Safari faciasında son poz! Ölüme böyle el sallamışlarSafari faciasında en yeni poz! Ölüme böyle el sallamışlar