Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sosyal medya bunu meseleşuyor! Ünlü Twitch ygünincısı, İstanbul’dan canlı ygünin yaparken çiçek satan çocuk tarafından ısırıldı

Sosyal medya Twitch ygünincısını ısıran çocuğu meseleşuyor… “@justketh” kişisi adıyla ünlü platform Twitch’te ygünin yapan ve dünyadaki önemli konumleri gezip, tanıtan ygünincılar İstanbul’a geldiğinde çok ilginç bir olgünin parçası oldu. Ünlü Twitch ygünincısı Jay Streazy, çiçek satmaya çalışan bir çocuk tarafından canlı ygüninda ısırıldı.

TWITCH YAYINCISINI ISIRAN ÇOCUK SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Twitch’teki canlı ygünina yansıyan o anlarda, yemek yemek için bir masaya oturan ygünincıların yanlarına çiçek satan bir çocuğun geldiği ve masaya bir dal gül bıraktığı görüldü. Bu sırada ygünincı Jay Streazy’in çocuğa “No” (Hgünir) dediği duyuldu.

çocuk-2

Streazy, isteksiz halinden devamında koluna sarılan çocuğu yine reddetti. Ancak çocuk hiç beklenmedik bir şekilde ünlü ygünincının kolunu ısırdı. Bu sırada Streazy’nin acı çığlığı duyuldu.

Jay Streazy neye uğradığını şaşırırken, çocuk, bu akılalmaz hareketinin ardından masadaki gülü de alıp ygüninın kadrajından belirlendi.

ısırma-3

O anlar sosyal medyada ise gündem oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
O ülkede polisi alarma geçirdi! O ülkede polisi alarma geçirdi! “Eğer yakalayabilirsek…”
SON DAKİKA | Bakan Soylu duyurdu: Türk bayrağını yakma girişimiyle ilgili flaş gelişme! YakalandılarSON DAKİKA | Bakan Soylu duyurdu: Türk bayrağını yakma girişimiyle ilgili flaş gelişme! Yakalandılar
Jandarma Genel Komutanlığın tarihinde bir ilk!Jandarma Genel Komutanlığın güninde bir ilk!