Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sosyal medyada kan donduran paylaşım! ‘O doktoru Konya’daki doktor gibi öldüreceğim’

Konya Şehir Hastanesi’nde yaşanan ve büyük bir üzüntüye sebep olan olzamanın üzerinden henüz çok bir zaman geçmemesine rağmen Sakarya’da da ölümle tehdit edildiği ileri sürülen doktorun eşinin sosyal medya paylaşımı büyük yankı uyandırdı.

İddiaya göre, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kırık kolundan ameliyat olan ve kolu alçıya alınan bir şahıs, kolundaki şişlik ile morluklar sebebiyle ameliyatı yapan doktoru tehdit etti. Tehdit üzerine doktorun eşi sosyal medya hesabı üzerinden, “Ortopedi bilirkişiı eşim hastası tarafından ölümle tehdit ediliyor. Lütfen destek olur musunuz, daha çok kişiye ulaşmamız lazım. Eşimin (meslektaşım) bir hastası 184’ü arzamanıp ‘O doktoru Konya’daki doktor gibi’ öldüreceğim’ dikonumek tehdit edildi” ifadelerine konum vererek yardım istedi.

AW666139_01

Doktorun ettiğı iddia edilen ölüm tehdidi paylaşımı, sosyal medyada çok binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Harekete geçen Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalanan şahıs hakkında adli işlem gerçekleştirildi.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hastanede dehşet! Önce doktorla tartıştı, sonra...Hastanede dehşet! Önce doktorla tartıştı, devamında…
Yasak aşk cinayeti! Öldürüp cesedin başında beklediYasak aşk cinayeti! Öldürüp cesedin başında bekledi
Bayram günü ağabeyini katletti! Korkunç cinayetin altından bakın ne çıktıBayram günü ağabeyini katletti! Korkunç cinayetin altından bakın ne oldu