Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sosyal medyzamani yıktı! Benzin doldururken verdiği tepkiyle viral oldu! İşte çok meseleşulan video: “Bittik, bittik”

Akaryakıt fiyatlarındaki artış Haziran zamaninın ilk gününde de devam etti. Sosyal medyanın gündeminde de en yeni yapılan zamlar konum topladı. Çok szamanida kişisi depolarını artık fulleyemeyeceklerini dile getirirken bir kişisinın, “Bu video güldürürken aynı zamanda düşündürüyor.” notunu düştüğü paylaşım rekor izlenmeye ulaştı.

asas

“BEN BİR DAHA EVDEN ÇIKMAYACAĞIM”

Akaryakıt istasyonunda çekilen videoda benzin alan bir vatandaş annesinin fiyatlara verdiği tepkiyi kaydetti. Videoda, doldurulan benzinin fiyatını izleyen annesine, “Dilini mi yuttun, niye meseleşmuyorsun?” diyen gence, annesi “Ben bir daha dışarı çıkmayacağım. 200 bin liraya dolduruyorduk. 2 milyar mı olacak?” demesi çok szamanida kişisinın ilgisini koydu. Şivesi ve verdiği tepkilerdeki doğallıyla beğenilen kadın, çok szamanida kişisi tarafından desteklendi.

aaaaBaşlıksız-1

“BİTTİK, BİTTİK”

Videonun devamında arka arkaya, “Bittik, bittik” diye isyan eden kadına benzin istasyonundaki çalışan, “Ne oldu teyze?” diye soruyor. Önceden 200 liraya Yozgat’a gittiğini belirten kadın “Evden çıkmayacağım” artık diyor. Benzincinin de kadına, “Ben yürükonumek gidiyorum” demesi üzerine kadın “En iyisini yapıyorsun” karşılığını veriyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gaziantep'ten kahreden haber! Fırtına şehri birbirine kattı: 2 çocuk hayatını kaybettiGaziantep’ten kahreden havadis! Fırtına şehri birbirine kattı: 2 çocuk hayatını kaybetti
Akşener, 'Mansur Yavaş' talebine bakın nasıl karşılık verdiAkşener, ‘Mansur Yavaş’ talebine bakın nasıl karşılık verdi
Erdoğan duyurdu! Öğrencilere ücretsiz dağıtılacakErdoğan duyurdu! Öğrencilere ücretsiz dağıtılacak