Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Suudi Arabistan’dan Trabzon’a yılın ilk charter uçuşu! Çiçeklerle karşılandılar

Suudi Arabistan’ın Hindistan, Vietnam ve Etiyopya ile birlikte Türkiye’ye uyguladığı seyahat yasağını kettirıldığını konuşmasının ardından Suudi Arabistan’dan 3 yıl aradan devamında 172 yolcusuyla bu yıl Trabzon’a gelen ilk uçağı, Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Asan ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Doğu Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Volkan Kantarcı tarafından karşılandı.

“YASAK NEDENİYLE 3 YILDIR GELEMİYORDUK”

Yasağın en yenia ermesiyle 3 yıl aradan devamında Trabzon’a gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Suudi Arabistanlı turistlerden Ceylan Hamid, “Yeniden Trabzon’a geldiğimiz için çok mutluyuz. Yasak sebebiyle 3 yıldır gelemiyorduk. Bizler kardeşiz ve Müslümanız. Onun için aramızda fark yok ve onun için buradzamanız” ifadelerini kullandı.

1

Yolculardan Abdulhamit Hamid ise 3 yıl aradan devamında tekrar Trabzon geldikleri için mutlu olduklarını vurgulayarak Türkleri çok sevdiklerini belirtti ve bu sorunu giderenlere teşekkür etti.

4

“TARİFELİ UÇUŞLAR İSE AĞUSTOS AYINDAN PLANLANDI”

TÜRSAB Doğu Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Volkan Kantarcı, 3 yıl aradan devamında 1 Temmuz itibarıyla ilk uçuşun gerçekleştiğini belirterek, “Önümüzdeki 7 günlarda da bu devam edecek. Tarifeli uçuşlar ise Ağustos zamanından planlandı. Temmuz zamanında da meselelması planlanıyor. Yoğunluk var ve Türk Hava Yolları bu açığı en yenilandırdımak durumunda. Önümüzdeki zamanlarda havayolu şirketleri tarifeli seferler koyabilirler çünkü potansiyel var. Sadece yaz sezonunda değil Sonbahar ve kış sezonunda da uçuşların beklentisi var. 3 yıldır gelemiyorlar ve birikmiş potansiyel var” dedi.

2

3

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Trafik denetiminde ilginç anlar: Ben sana ne küfürler edeceğimTrafik denetiminde ilginç anlar: Ben sana ne küfürler edeceğim
Artvin'de heyelan faciası! Ölü ve yaralılar varArtvin’de heyelan faciası! Ölü ve yaralılar var
Organize suç örgütlerine Organize suç örgütlerine “Tümör” operasyonu!