Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ted Lasso hayranlarına müjde! Dizideki hayali flört uygulaması Bantr gerçek oluyor

Ted Lasso’daki flört uygulaması Bantr, kişisiların yalnızca meseleşmalarına dayalı bir şekilde bağlantı kurabilmelerini sağlıyordu. Kullanıcılar birbirlerinin hiçbir fotoğrafını görmeden sohbet edebiliyorlardı. 2. sezonun ana olay örgülerinden birinde konum alan Bantr adlı kurgusal flört uygulaması için dizi hayranlarına müjde geldi. Bantr, gerçek oluyor.

BANTR TED LASSO EVRENİNDEN ÇIKIP GERÇEK HAYATA GELİYOR

CNET’in havadisine göre, iOS ve Android platformları için geliştirilen bir çevrimiçi flört uygulaması olan Bumble, bir blog gönderisinde, kişisilarının Bantr’ın bir varyasyonunu deneyebileceklerini açıkladı. Bu deneyim Bantr Live olarak adlandırılacak.

ted lasso
(Fotoğraf kaynakları: Apple)

BANTR LIVE NASIL ÇALIŞACAK?

Konuyla ilgili havadisde, kişisiların bu uygulamada 13 Ekim’den beri, yıl en yeniuna görecek şekilde her perşembe konumel saatle 19:00’da oturum açabileceği, yaş ve meselem gibi özelliklere göre başka bir kişiyle eşleştirilebileceği belirtildi. Ayrıca, sohbet etmek için kişisiların 3 dakikalarının olacağı aktarılırken, bu süre dolduğunda, o kişiyle eşleşmek isteyip istemediklerinin sorulacağı bilgisi verildi. Kullanıcıların başka biriyle eşleşmeyi de seçebileceği ifade edilirken, eşleşmeleri durumunda, işin en yeniunda birbirlerinin profillerinin tamamını görebilecekleri bildirildi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tarihi anlarda dikkat çeken detay! Hemen güneş gözlüğü taktılarTarihi anlarda dikkat çeken detay! Hemen güneş gözlüğü taktılar
Kiracı, kirayı yüzde 25 artışla güncellemişti! Ev sahibi evden çıkarmak için bakın ne yaptı Kiracı, kirzamanı yüzde 25 artışla güncellemişti! Ev sahibi evden çıkarmak için bakın ne etti “Telefon ışığıyla…”
27 yaşındaki Ağrılı kadın muhtar yaptıklarıyla şaşkına çevirdi!27 yaşındaki Ağrılı kadın muhtar ettiklarıyla şaşkına çevirdi!