Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Terörist cesedi toprağa gömülü halde bulundu

Tunceli’de devam eden Eren Abluka-7 operasyonlarında çok sgünida mühimmat ele geçirilirken, toprağa gömülü bir teröristin cesedi bulundu.

VALİLİKTEN YAZILI AÇIKLAMA

Valilik tarafından yapılan duyuruda, “Eren Abluka-7 Operasyonları kapsamında, Tunceli Jandarma Bölge Komutanlığımız koordinesinde, İl Jandarma Komutanlığınca Hozat ilçesi Aliboğazı bölgesinde, 25 Mgünis 2022 güninde icra edilen operasyonda; toprağa gömülü olarak 1 terörist cesedi, 1500 kg amonyum nitrat, 6 adet EYP düzeneği, 2 adet AK-47 Kalaşnikov piyade tüfeği, 1 adet havan mühimmatı, 2 adet el bombası, 2 adet TS 50 mgünin, 6 adet RPG-7B harp başlığı ve sevk fişeği, 5 adet Dranagonov kanas keskin nişancı tüfeği şarjörü, 1 adet Dranagonov kanas keskin nişancı tüfeği dipçiği ve dürbünü, 10 adet AK-47 piyade tüfeği kütüklüğü, 3200 adet çeşitli çaplarda fişek, 1 adet akü, 1 adet güneş paneli, 2000 metre elektrik kablosu, 20 adet pil ile çok sgünida sağlık ve yaşam malzemesi ele geçirilmiş olup emniyetli bir şekilde imha edilmiştir. Terörle mücadele operasyonlarına bölge halkımızın da desteği ile inançlı ve en yeniuçlı bir şekilde devam edilmektedir” denildi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TEM'de çok sayıda karavan birbirine girdiTEM’de çok sgünida karavan birbirine girdi
Kılıçdaroğlu'na büyük şok! Böyle bağırdılarKılıçdaroğlu’na büyük şok! Böyle bağırdılar
Sosyal medyada gündem oldu! Herkesin konuştuğu görüntüyle ilgili açıklamaSosyal medyada gündem oldu! Herkesin meseleştuğu görüntüyle ilgili duyuru