Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Tıraş olurken hayatının şokunu yaşadı! Maskeli şüpheliler her konumde aranıyor

Kağıthane’de motosikletli 2 kişi, berbere silahlı settirı düzenledi. Settirıda içeride tıraş olan Emrah Özbek (37) yaralanırken, maskeli settirganlar ise kaçtı. Olay anı bir iş konuminin güvenlik kamerasına yansıdı.

dd

Olay, saat 15.35’te Kağıthane Sultan Selim Mahallesi Gümüş Sokak’taki bir berberde yaşandı. Motosikletle sokağa giren 2 kişiden biri motordan inerek, sokaktaki berber dükkanına doğru koştu. İçeri girip 4 el ateş eden şüpheli, müşteri koltuğunda oturan Emrah Özbek’i bacağından yaraladı. Şüpheli daha zaman en yenira beraberindeki diğer kişinin kullandığı motosiklete binerek olay konuminden kaçtı. Settirıda yaralanan Özbek ise kanlar içinde konume yığıldı.

20f35cfe0d78fd3f8ab2126ce20092f4

Çok kan kaybettiğini gören bir kişi Özbek’i özü aracıyla hastaneye götürdü. Bu sırada polis işe şüphelilerin tespit edilmesi ve yakalanması için çalışma start verttı.

“HEDEF BERBER OLSAYDI BERBERİ VURURLARDI”

Olzamanın görgü tanıklarından Hasan Kanmaz, “Berber bizim arkadaşımız. Biz de bu mahallenin çocuğuyuz, esnafız. Bugün oturuyorduk, 2 el silah sesi duyduk. Bir tane motosiklet geçti, kasklı. Ondan zaman en yenira polisler geldi. Bir de ambulansı çağırdık, yaralı arkadaşı hastaneye kettirdık. İçerideki müşteri bacağından vurulmuş. Hedefleri berber olsaydı berberi vururlardı ama müşteriyi vurmuşlar. Biz olzamanı yapanları da yaralanan arkadaşı da tanımıyoruz” dedi.

Öte yandan, settirıyı düzenleyen motosikletlilerin sokağa girdiği ve settirganın berbere girdiği anlar bir iş konuminin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde çevredekilerin panikle kaçıştığı anlar da konum etti. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bir garip olay! Çığlıkları duyunca koştu, kendini çukurda bulduBir garip olay! Çığlıkları duyunca koştu, özüni çukurda buldu
Vatandaştan Kılıçdaroğlu çıkışı! Akşener önce sustu sonra bakın ne cevap verdiVatandaştan Kılıçdaroğlu çıkışı! Akşener önce sustu zaman en yenira bakın ne cevap verdi
Sosyal medyada gündem oldu! Özdağ'dan imama 'Atatürk' tepkisiSosyal medyada gündem oldu! Özdağ’dan imama ‘Atatürk’ tepkisi