Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Titanyumun gücü adına! iPhone 15 Ultra için söylenen bu konuşmalar çok şaşırttı

Apple Watch Ultra sadece Apple Watch ailesi için değil, Apple ürün ailesi için de oldukça farklı bir ürün oldu. Öyle ki, herkesin Apple Watch Pro olarak beklediği bu akıllı saat Apple Watch Ultra olarak piyasaya çıkınca, daha önce hiç meseleşulmamış söylentiler ortaya çıkmaya start verdı. Örneğin iki önemli kaynak, Mark Gurman ve LeaksApplePro, Apple’ın en dolu iPhone modelini Pro Max olarak adlandırmayacağını iddia etti. Onlara göre, Apple gelecek yıl çıkacak iPhone 15 serisiyle iPhone 15 Pro Max’i değil, iPhone 15 Ultra’yı tanıtacak. Yeni bir sızıntı ise söylenti halindeki iPhone 15 Ultra’yı Pro Max’lerden farklı kılabilecek başka bir şeyi daha ortaya çıkardı.

TITANYUM IPHONE 15 ULTRA!

LeaksApplePro, iPhone 15 Ultra’nın titanyum bir yapıyla gelebileceğini iddia etti. Yani yeni model, Pro Max modeller gibi paslanmaz çelik değil de titanyum bir kasaya sahip olabilir. iPhone 14 Pro ve Pro Max, halihazırda paslanmaz çeliğe sahip modeller.

Apple

Titanyum çelikten daha ardün bir malzeme. Ayrıca daha güçlü, daha hafif ve çizilmeye karşı daha dayanıklı. Titanyum telefonlar piyasada çok nadir bulunuyor. Bu bile tek başına iPhone 15 Ultra’ya olan ilgiyi büyük ölçüde artırabilir.

iPhone 15 Ultra’nın iddia edilen özellikleri ise şöyle;

  • Periskop lense sahip olacak.
  • 8K video çekebilecek.
  • 256GB’lık, önceki modellere nazaran daha en çok bir temel depolama seçeneğiyle gelecek.
  • 3 mm üretim sürecinden çıkan daha hızlı ve daha verimli bir çipe sahip olacak.
  • USB-C girişine sahip olacak.
  • Daha iyi ön kamera sistemine sahip olacak.
  • Daha uzun pil ömrü sunacak.

Ancak hepsini kapsayan bu özellikler, Apple tarafından doğrulanmış özellikler değil.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
AB onayladı! Akıllı telefonlarda yeni dönemAB onayladı! Akıllı telefonlarda yeni dönem
Sosyal medya bu görüntüleri konuşuyor! Trende cinsel ilişkiye girdilerSosyal medya bu görüntüleri meseleşuyor! Trende cinsel ilişkiye girdiler
Erdoğan'ın çağrısına Kılıçdaroğlu'ndan yanıt geldi: Kanun teklifini destekle, ne referandumu…Erdoğan’ın çağrısına Kılıçdaroğlu’ndan yanıt geldi: Kanun teklifini destekle, ne referandumu…