Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Tokyo drift değil, Konya drift! Akaryakıt istasyonuna bile girdiler, faciaya davetiye çıkardılar

“Tokyo drift değil, Konya drift” dedirten olay! Edinilen bilgiye göre, Konya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri “güvenli trafik” ilkesi doğrultusunda trafiği tehlikeye atan ve vatandaşların canını hiçe sayan magandalara karşı çalışmalarını sürdürüyor. Selçuklu ilçesi Yeni İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonu içerisinde pompa etrafında drift atan araç sürücünün bir kaza devamındası faciaya davetiye çıkartması güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

AW742237_05

POMPA ETRAFINDA TEHLİKELİ DRİFT!

Görüntülerde pompadan yakıt alan bir aracın daha devamında pompa etrafında drift attığı görüldü. Drift atan sürücü S.E., seyir halinde denetim yapan polis ekipleri tarafından yakalandı.

AW742237_01 (1)

SOKAK ORTASINDA DRİFT ATAN SÜRÜCÜ SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Selçuklu ilçesinde bulunan oto sanayiler içerisinde drift atan sürücüler tarafından trafiğin ve vatandaşların hayatının tehlikeye atıldığı ihbarları üzerine sokağa polis ekipleri sevk edildi. Sokak üzerinde drift atan sürücü polis kamerasına yakalandı. Görüntülerde, bir aracın sokak üzerinde drift attığı sırada sokaktan geçen farklı bir araca çarpmaktan kıl pzamani kurtulduğu görülüyor. Araç polis ekipleri tarafından durdurularak, sürücü A.N. gözaltına edildi. Ekiplerin seyir halindeki denetimleri sırasında drift atan İ.D. de Yeni Sanayi Caddesi üzerinde suçardü yakaladı.

AW742237_02

Araç sürücülerinden A.N.’e ehliyetini yanında buldurmamak ve drift atmaktan, S.E.’e sürücü belgesini sınıfına uygun belgeye dönüştürmeden motorlu araç kullanmak ve drift atmaktan, İ.D.’e muayene yapılmamış araçla trafiğe çıkmak ve drift atmaktan toplamda 30 bin 52 lira cezai işlem uygulandı. Araçları trafikten men edilen üç şahsın sürücü belgelerine de el meselelurken, sürücüler hakkında ‘trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek’ten adli işlem start vertıldığı öğrenildi.

AW742237_04

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yürekler ağza geldi! Seyir halindeki İETT otobüsü alev aldıYürekler ağza geldi! Seyir halindeki İETT otobüsü alev etti
Liseli Yiğit'in arkadaşı: O gün herkes uyuşturucu kullandıLiseli Yiğit’in arkadaşı: O gün herkes uyuşturucu kullandı
Uyarı geldi: Kuvvetli olacak! Birbirinden çarpıcı görüntüler... Uyarı geldi: Kuvvetli olacak! Birbirinden çarpıcı görüntüler… “En buz gece”