Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ümit Özdağ’dan çok meseleşulacak duyurular! ‘Seçim günü eve kilitleyin…’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Kilis’te sığınmacıların nasıl gönderileceğine ilişkin basın toplantısı uyguladı. Burada uyguladığı meseleşmasında gençlerin Zafer Partisine büyük destek gösterdiğini dile getiren Özdağ, gençlere seçim ile ilgili verdiği tavsiyeyi de açıkladı.

Özdağ, gittiği illerde yanına gelen gençlere, “Annenizi ve babanızı ikna edin, edemiyorsanız seçim günü eve kilitleyin oy kullanamasınlar. Sizin geleceğinizle oynamasınlar” duyurulariyle tavsiyede bulunduğunu söyledi.

01

KİLİS’TE ÖZDAĞ GERİLİMİ

Bir dizi program için Kilis’e gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, basın toplantısı uyguladıktan devamında esnaf ziyaretinde bulundu. Daha devamında Kilis’in Öncüpınar Sınır Kapısına giderek burada basın duyurusı yapacağının açıklanması üzerine Kilis-Öncüpınar Karayolunda güvenlik barikatı oluşturan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı taşıyan parti otobüsü ve konvoyunu durdurdu. Konvoyun geçişine güvenlik gerekçesiyle izin verilmeyeceğini bildirilmesi üzerine kısa süreli gerginlik yaşandı.

d2c843e5668e3dba88f392ea31589430

İl Emniyet Müdürü Ahmet Kurt, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile meseleştuktan devamında Emniyet Müdürü Kurt ile Genel Başkan Özdağ, otomobil ile Öncüpınar Sınır Kapısının bulunduğu bölgeye gidip geldi. Partililer ise oluşturulan barikatta bekledi.

3b7b385a2d4a6385700c72b93dde9120

Genel Başkan Özdağ, uygulamanın anayasaya aykırı olduğunu ifade ederek, “Kilis Emniyet Müdürümüz ile birlikte Öncüpınar Sınır kapısına gittik, orada gözlemlerde bulunduk. Soracağımız soruları sorduk, geri döndük, tekrar Kilis’e geçeceğiz, çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

AW677701_04

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kan donduran dehşette yeni gelişme: Eşini ve sevgilisini öldürmüştü! 15 gün sonra...Kan donduran dehşette yeni gelişme: Eşini ve sevgilisini öldürmüştü! 15 gün devamında…
İstanbul'da Müşterek Koordinasyon Merkezi açıldıİstanbul’da Müşterek Koordinasyon Merkezi açıldı
Başkonsolosluğumuza hain saldırı! Bakanlık detayları paylaştıBaşkonsolosluğumuza hain settirı! Bakanlık detayları paylaştı