Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Ünlü gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu hayatını kaybetti

İzmir’de özel bir bakımevinde kalan gayrimenkul zengini Tülin Enbiyaoğlu, geçen yıl 19 Kasım’da ortadan kayboldu. İsviçreliler ve Türkler arasında sosyal, kültürel, ekonomik, bilimsel ilişkileri geliştirmek amacıyla kurulan dostluk derneği Assocıatıon Suısse-Turquıe’nin kurucuları arasında konum alan ve bir süre önce hayatını kaybeden Nezih Enbiyağoğlu’nun eşi Tülin Enbiyaoğlu’ndan havadis alamayan kızı Hanzade Altıparmak (60) ve torunu mimar Bige Altıparmak, endişe başvurusunda bulundu.

qq

ESKİ BAKICISI 200 BİN LİRALIK SENET İMZALATMIŞTI

Bige Altıparmak, anneannesinin varlıklı bir kadın olduğunu için eski bakıcısı Mehmet Nabi Akaydın (62) tarafından kaçırıldığını ileri sürdü. Altıparmak, eski bakıcının anneannesine daha önce de zorla 200 bin TL’lik senet imzalattığını, bu meseleda savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. Tülin Enbiyaoğlu, 23 Kasım’da Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Mehmet Nabi Akaydın’ın yanında bulundu.

Enbiyaoğlu, yaklaşık 2 ay önce kronik rahatsızlıklarından dolgüni fenalaşarak Bodrum’da özel bir hastaneye kettirıldı. Enbiyaoğlu daha zaman en yenira Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Durumu ağırlaşan Enbiyaoğlu, 7 Haziran’da yaşamını yitirdi. Enbiyaoğlu’nun cenazesi, vefat eden eşi Nezih Enbiyaoğlu’nun yanına defnedilmek üzere Denizli’ye götürülecek. Öte yandan torunu Bige Altıparmak tarafından açılan ve 17 Haziran’da görülecek olan vasi davasının ise Tülin Enbiyaoğlu’nun ölümü sebebiyle düşmesi bekleniyor.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bitlis'te toplantı ve gösteri yürüyüşlerine kısıtlamaBitlis’te toplantı ve gösteri yürüyüşlerine kısıtlama
Kaybolan helikopterdeki Türklerin kimlikleri belli olduKaybolan helikopterdeki Türklerin kimlikleri belli oldu
Erdoğan ile konuştuklarını anlattı: 'Valla durdurdum konvoyu' Erdoğan ile meseleştuklarını anlattı: ‘Valla durdurdum konvoyu’