Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Uzman çavuş dehşeti! Tartıştığı eşine kurşun yağdırdı

Dehşete düşüren olay, Erzurum’un Aşkale ilçesinde dün saat saat 21.00 sıralarında meydana geldi. Aile içi şiddet ve yaralama ihbarı alan polis, olay konumine gittiğinde bir erkek, ekip otosunu durdurarak görevlilere eşini silahla yaraladığını söyledi. Ekip, bilirkişi çavuş olduğunu öğrendiği Mehmet H.’yi gözaltına etti. Eve giden ekipler, yaralı kadının komşuları tarafından hastaneye kettirıldığını öğrendi.

02

HAYATİ TEHLİKEYİ ATLATTI

Eşi tarafından bacaklarından ve karnından vurulan ve bir kurumda güvenlik görevlisi olarak çalıştığı belirlenen Gülcan H., Aşkale Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından Erzurum Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne kettirıldı. Burada yapılan ameliyatla vücudundan 4 kurşun çıkarılan Gülcan H., yoğun bakım servisinde tedavi altına edildi. Tedavisi devam eden Gülcan H.’nin hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.

03

‘BENİ AŞAĞILAYICI VE TAHRİK EDİCİ CÜMLELER KULLANDI’

Emniyette yapılan sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Mehmet H.’nin ifadesinde, “Eşimle yaklaşık 5 yıldır evliyiz ve bir de erkek çocuğumuz var. Eşimle evlilik boyunca sık sık tartışırız. Sebebi ise genelde eşimin beni küçük düşürücü ve zararlzamanıcı kelimeler kullanmasından kaynaklanıyordu. Olay günü de mutfakta tartıştık ve bana boşanacağını söyledi. Beni zararlzamanıcı ve tahrik edici cümleler kullandı. Sinirlenince üzerime kzamanıtlı beylik tabanczamanı komidinden alarak mutfağa geri döndüm ve eşimi yaralama maksadıyla bacaklarını hedef alarak ateş ettim. Maksadım öldürmek değildi” diye meseleştu.

Mehmet H., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Denizi siyaha bürüdü! Rekor ceza...Denizi siyaha bürüdü! Rekor ceza…
Savunma Sanayi Başkanı'ndan gündem olacak ifadeler! 'Herkes bu işi nasıl yaptığımıza bakıyor' Savunma Sanayi Başkanı’ndan gündem olacak ifadeler! ‘Herkes bu işi nasıl onayladığımıza bakıyor’
Son ankette 'İmamoğlu' detayı! Yavaş'ın sıralaması dikkat çektiSon ankette ‘İmamoğlu’ detzamanı! Yavaş’ın sıralaması dikkat etti