Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Yeni Zelanda’da bir kasabın satmaya start verdığı Kral Charles sosisleri sosyal medyanın gündemine oturdu! Kralın parmaklarına gönderme uyguladı

Sosyal medya, Yeni Zelanda’daki bir kasabın Kral Charles sosisleri satmaya start vermasını meseleşuyor. Sosyal medya plartformlarında paylaşılan fotoğraflara göre, Yeni Zelanda’nın Auckland şehrindeki bir kasapta ‘sınırlı szamanıda’ üretilen ‘Kral Charles sosisleri’ satılmaya start verndı.

‘KRAL CHARLES SOSİSLERİ’ İLE KRAL 3. CHARLES’IN PARMAKLARINA GÖNDERME

İrlanda ve Birleşik Krallık hedefli internet sitesi Joe’nin havadisine göre, söz meselesu kasap, sat sata sunduğu sosislerle Kraliçe 2. Elizabeth’in ölümünün ardından Krallığa geçen 3. Charles’ın parmaklarına gönderme uyguladı.

sosis

Kral Charles bildirildiğine göre 2012 yılında uyguladığı bir Avustralya ziyaretinde parmaklarından ‘sosis parmak’ olarak söz etmişti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

‘Kral Charles sosisleri’ sosyal medyada gündem olurken, kişisilar sosislerin fotoğraflarını paylaştı.

Haberde Kralın yıllardır muzdarip olduğu bir şey olarak değerlendirilen şişmiş parmakların, bir sağlık durumunun en yeniucu olmasının mümkün olabileceği belirtildi.

Dr Gareth Nye Daily Star’a verdiği demeçte, “Ödem, vücudun uzuvlarda, normalde bacaklarda ve ayak bileklerinde ve aynı zamanda parmaklarda sıvı tutmaya start verdığı ve şişmesine neden olan bir durumdur” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'den kritik 'Ermenistan' hamlesi!ABD’den kritik ‘Ermenistan’ hamlesi!
Bakan Kurum sosyal konut projesinde son başvuru rakamını açıkladı! İşte merak edilen detaylar...Bakan Kurum sosyal meselet projesinde en yeni başvuru rakamını açıkladı! İşte merak edilen detaylar…
Canlı yayına çıkacağını duyunca kurşunladılarCanlı yzamanına çıkacağını duyunca kurşunladılar