Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Yeraltı dünyasının tanınan ismi İstanbul’un göbeğinde öldürülmüştü! Günlerce meseleşulan olayda yeni gelişme

Sırp organize suç örgütü lideri Juvan Vukotiç’i silahlı settirı en yeniucu öldürenler İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalandı. Settirıyı gerçekleştiren Radoje Zivkovic ve Zdravko Perunovic ile birlikte özülerine yardım ettikleri tespit edilen 10 kişi daha gözaltına yapıldı.

1111
‘Skaljari’ çetesinin öldürülen lideri Jovica Vukotiç

İSTANBUL’UN GÖBEĞİNDE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Türkiye’de 3 yıl önce yakalanan ve teslim edildiği Sırbistan’da serbest kalmasının ardından yasadışı yollarla tekrar Türkiye gelen ‘Skaljari’ isimli organize suç örgütü liderlerinden Jovan Vukotiç, 8 Eylül akşamı Şişli’de motosikletli iki kişinin bulunduğu otomobile gerçekleştirdiği silahlı settirı en yeniucu hayatını kaybetti.

12 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Suikastin ardından İstanbul Emniyeti Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü, settirganları yakalamak için geniş çaplı çalışma start verttı. Çalışmalar en yeniucunda, settirıyı ‘Kavac’ adlı suç örgütü yöneticisi Radoje Zivkovic’in Türkiye’deki bağlantıları aracılığıyla gerçekleştirdiği belirlendi. 16 Eylül günü gerçekleştirilen operasyonla cinayet zanlıları Radoje Zivkovic ve Zdravko Perunovic ile özülerine yardım ettikleri belirlenen 10 kişi yakalanarak gözaltına yapıldı. Operasyonda buna ek, 11 sahte kimlik, 6 sahte pasaport ve settirıda kullanılan 2 silah ele geçirildi. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Feci kaza: Yabancı plakalı araçlar TIR'a çarptıFeci kaza: Yabancı plakalı araçlar TIR’a çarptı
Kılıçdaroğlu, Kılıçdaroğlu, “Sözümdür” dikonumek açıkladı: Bakanlık vereceğim
Anayasa Mahkemesi'nden HDP kararıAnayasa Mahkemesi’nden HDP en yeniuçı